Prázdninový dům Malibu OneVir - Ostrovy

cena od Kč 0 / noc
Podrobný popis

Villa Malibu One je luxusní letovisko umístěné v odlehlém středomořském borovém lese nedaleko moře a rozkládá se na upravené ploše 5 000 metrů čtverečních. Pro ty, kteří se rozhodnou odpočívat v této krásné vile, je k dispozici 12metrový bazén, herna, venkovní kuchyň a mnoho dalších zařízení, díky nimž bude dovolená jeho návštěvníků nezapomenutelná. Vila má kapacitu 20 + 8 (20 hlavních lůžek a 8 přistýlek), maximální kapacita je 28 osob.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Zaručujete a potvrzujete svůj příjezd zaplacením požadované zálohy, která je 20% z celkové ceny ubytování. Všechny informace o platbě předem budou zaslány prostřednictvím nabídky na e-mailovou adresu hosta. Po obdržení zálohy je rezervace považována za potvrzenou a hostovi je zaslán poukaz na e-mailovou adresu - potvrzení rezervace. Zbytek částky zaplatí host po příjezdu do vily v hotovosti nebo platbou na účet, na který byla provedena záloha.
Pobytová taxa je v ceně.
Storno podmínky
Ve vilách a apartmánech v Malibu věříme v přátelská pouta, která s našimi hosty budujeme již léta. Kvůli celosvětově deklarované pandemii viru COVID-19 jsme se rozhodli udělat gesto, abychom umožnili vám všem, jejichž důvěra pro nás tolik znamená, zrušit rezervace pružněji a „rebookovat“ pomocí již zaplacené zálohy. Nové zásady se vztahují na všechny stávající i nové rezervace provedené přímou rezervací na rok 2021 a jejich cílem je umožnit vám naplánovat si dovolenou bezpečně a bez starostí. Storno podmínky: - V případě zrušení rezervace do 21 dnů před příjezdem může být zaplacená částka použita během dalšího pobytu. Vrácení zaplacené částky není možné. - V případě zrušení nebo změny 21-0 dní před příjezdem a bez příjezdu nelze zaplacenou částku použít při příštím pobytu v zařízeních Malibu. Vrácení zaplacené částky není možné. - V případě předčasného odjezdu z ubytování není možné vrácení částky za rezervaci.
Vzdálenosti
 • Moře: 600 m
 • Pláže: 600 m
 • Centrum: 900 m
 • Obchod: 200 m
 • Restaurace: 500 m
 • Doktor: 1 km
 • Lékarna: 1 km
 • Pošta: 300 m
 • Čerpací stanice: 4 km
 • Sportovní aktivity: 10 m
 • Diskotéka: 900 m
 • Národní park: 30 km
Typ pláže
Písčitá, Oblázková, Betonová,
Extra nabídka
- 12metrový bazén s lehátky a slunečníky - venkovní herna (kulečník, air-hockey, šipky, stolní tenis, stolní fotbal) - vybavená venkovní kuchyň - venkovní altán se zahradním nábytkem - jízdní kola (horské kolo) - Wi-Fi internet
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Prázdninový dům Malibu One
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 1 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Varsava, Polsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+2, July 2019
Skvělé místo

Krásné místo, obklopené lesem, klidná a klidná atmosféra, čisté byty, velký a čistý bazén, milí hostitelé, spousta vybavení, jako je herna, kola a venkovní kuchyně ... určitě přijedeme znovu!

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou,
Recenze je přeložena z anglický - Zobrazit originál
Besima Karabegović Inzerent od 2015
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Německý,
Více informací o majiteli

Tým Malibu zastupuje rodinu Karabegovic, která již řadu let úspěšně působí v oblasti cestovního ruchu. Naším posláním je poskytovat hostům vysoce kvalitní služby a zajistit, aby dostali dovolenou, kterou si zaslouží.