Apartmány BarbaraVir - Ostrovy

cena od Kč 26 / noc
Podrobný popis

Pronajímáme tři stejné větší apartmány pro 4 osoby a jeden menší apartmán pro dvě osoby. Jeden větší je v přízemí vlevo a dva v prvním patře. Menší je v přízemí vpravo. Větší apartmány mají dvě ložnice a obývací pokoj, zatímco menší apartmány mají jednu ložnici a obývací pokoj. Každý apartmán má samostatný vchod a terasu 12m2. V apartmánech dostanete veškeré ložní prádlo a nádobí na vaření a podávání jídel. Prosíme hosty, aby si přinesli vlastní prostředky na mytí a utírání nádobí, ručníky do koupelny a vše pro osobní hygienu. Nejbližší pláž (Žitna uvala) je vzdálena 100 metrů. Podél pláže vede dlouhá promenáda a cyklostezka. Na pláži je několik restaurací s rychlým občerstvením, zmrzlina, pekárna. V okruhu 150-250 metrů se nachází obchod s ovocem, několik obchodů s potravinami a obchody s plážovým vybavením. Naše ulice není rušná. Využívají ho pouze jeho nájemci a hosté. Asfaltovaný, má osvětlení. Hosté mají možnost používat klimatizaci, která je zpoplatněna, pokud je používána.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Když se na všem, ať už ústně nebo písemně, dohodneme a vy potvrdíte, že chcete rezervaci, napíšu vám, že apartmán je pro vás rezervován od data příjezdu do data odjezdu. Zasílám Vám i informaci k platbě předem. Platí se do 3 pracovních dnů a činí 20 % z celkové ceny. Když vidím Vaši platbu na účtu, oznamuji Vám, že jsem platbu obdržel a byt na Vás čeká. Pokud během tohoto období neobdržím zálohu, mám za to, že jste rezervaci vzdali. Zbytek doplatíte při příjezdu do bytu. Do apartmánu dorazíte ve 12 hodin, odcházíte ráno v 9 hodin. Voda v bytě se používá na všechno kromě pití. Dá se v něm vařit, čistit zuby, ovoce, zelenina...jen ho nepít, pokud není rozvařený.
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
 • Moře: 100 m
 • Pláže: 100 m
 • Centrum: 1.5 km
 • Obchod: 200 m
 • Restaurace: 200 m
 • Doktor: 1.5 km
 • Lékarna: 1.5 km
 • Pošta: 1.5 km
 • Čerpací stanice: 3 km
 • Autobusové nádraží: 1.5 km
 • Letiště: 25 km
Typ pláže
Písčitá, Oblázková, Betonová,
Extra nabídka
Hosté mají k dispozici velký oplocený dvůr. Za domem máme venkovní sprchu s teplou a studenou vodou. Každý se může sprchovat, kdy chce. Vedle domu, v dostatečné vzdálenosti od apartmánu, je gril. Je také k dispozici všem hostům. Je zde také dostatek prostoru pro hraní dětí. A hlavně zaparkujete auto na oploceném dvoře.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Barbara
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Barbara Florjan
Mluvíme:
Chorvatský,
Více informací o majiteli

Vážení hosté! Jsme rodina, která pronajímá byty již mnoho let. Každý rok máme polovinu stálých hostů, kteří u nás léta tráví léto a jsou naší nejlepší reklamou. Noví hosté jsou však vítáni a vždy vítáni. Přejeme vám příjemný pobyt a dovolenou v našich apartmánech a nezapomenutelné zážitky na krásném ostrově Vir.

Inzerát Apartmány Barbara byl zobrazen 1180 krát od 20.01.2023.