OliversumRivanj - Ostrovy

Jejda, vypadá to, že ubytování už není k dispozici. Nebojte, na tyto případy jsme připraveni. Máme pro vás výhodnou nabídku podobného ubytování ve městě Rivanj v kraji Ostrovy!
Podrobný popis

Oliversum staré rodinné olivový háj s zrekonstruovaném starém domě a hospody se nachází u moře na oploceném pozemku o 2700 metrů čtverečních. Dům je po celkové rekonstrukci a vybavené pro příjemný pobyt po celý rok. Pobyt v Oliversumu je obzvláště příjemné na jaře av létě, kdy většina bydlí tam. Rivanjski kanál je charakterizován jasné a ryby bohaté moře. V závislosti na vašich představ během dne si můžete vychutnat opalování nebo se těší přírodní odstín, s dobrou knihou a zvuky přírody, zvuky moře, cvrlikání ptáků a zvuk cvrčků. Noci jsou příjemně osvěžující a pohled na hvězdnou oblohu, je dech beroucí. I když se každý den katamarán linky ze Zadaru do Rivanj přichází v 35. minutě se budete cítit, jako byste cestovali časem a dorazí do jiné dimenze, kde se ani jeden dosáhnout pro vaši peněženku a dívat se na hodiny, protože v Oliversumu času tam. V Oliversumu ohledu přírodou a jejími omezenými zdroji, jedná podle toho.

  • Kapacita: 4 persons
  • Podlahová plocha: 45 m2
  • Zahrada: 2700 m2
Další informace
Platba a podmínky
Pro rezervaci je nutné předem zaplatit 30%. Poplatek za úklid 25 €. Neúčtujeme navíc pro vašeho domácího mazlíčka, ale máme na mysli zodpovědné chování svého majitele. Na Rivanj od Zadaru jezdí denně na katamaránu plán (v 15:00 nebo 16:30, v neděli ráno v 8:15), a na trajekt každý den s výjimkou soboty a neděle v 11:00 nebo 12:00. Po návratu do Zadaru trajektem ve večerních hodinách, katamarán linka brzy ráno a v neděli večer.
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
  • Moře: 10 m
  • Pláže: 10 m
Typ pláže
Oblázková, Skalnatá,
Extra nabídka
Oliversum nám dává olivový olej, pikantní středomořské rostliny a organicky pěstované zeleniny, které jsou zdarma k použití s ​​minimální poplatek. Na ostrově je možné koupit čerstvé ryby z místních rybářů nebo zařídit rybí večeři, nebo dokonce domácí pizza. Pokud dáváte přednost aktivnější dovolenou a chtějí objevovat krásu souostroví Zadar nebo podmořského světa máme možnost pronájmu atraktivní motorové čluny (vyžaduje licenci loď). Být na ostrově se nachází obchod, restaurace či kavárna, loď umožňuje jednodenní výlety, zdroj potravy nebo čistá zábava (trubka odtahová plavci). Pokud přijedete letadlem, můžeme nabídnout transfer z letiště autem a lodí na ostrov, vše je obchodovatelné.
Zobrazit mapu
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 5 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
poprad, Slovensko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v Oliversum, July 2019
Nebe, v olivovém ráji

Praktické informace: Celý dům byl velmi velmi čistý. Majitelé domu jsou velmi milí, ochotní lidé, thay vám všechny informace, které potřebujete. V domě je vše, co potřebujete. Kuchyň je plná všeho, co potřebujete: pekárna, mixer, nůž na maso, lednice s mrazákem, elektrická nádobka, sporák, trouba. Kuchyně je nová a tak krásná a praktická. Obývací pokoj s televizí, DVD přehrávačem, hifi věží, ventilátorem, kytarou - vše, co můžete použít a užívat si. Postele mají vysoce kvalitní matraci, dobré, pokud máte problémy se zády. Zahrada je tak krásná s mnoha levanduly, motýli, květinami, olivovníky, bylinkami, které můžete použít pro vaření. To vám dává maximální soukromí. Měli jsme s námi auto na zahradě, tam je cesta a místo pro něj. Telefon a internetový signál je ve skvělé kvalitě. Tam je velká malá budova - zvaná "Konoba" je fantastický gril, který můžete použít. Na terase jsou dvě relaxační zóny - jedna leží, druhá sedací zóna, ve skutečnosti všechna vycházková místa - v těchto relaxačních zónách Emocionální informace: Toto je Oliversum, nebe míru. Soukromí, že pokud nabízí, je tak vysoká kvalita. V noci není žádný smog. Místo je tak klidné, ideální pro relaxaci lidí a společnosti. Pokud potřebujete nějakou společnost nebo jídlo ke koupi, je zde možnost každodenního využití lodí - jadrolinia, abych se vydal do Zadaru. Majitelé jsou tak laskaví, milí, otevření lidé, kteří vám pomáhají, pokud potřebujete, mají zájem, pokud je vše v pořádku. Nevidíme negativa, na tom krásném místě.

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Turisté bez aut, Romantickou dovolenou,
Recenze je přeložena z anglický - Zobrazit originál
Karlovac, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v Oliversum, September 2018
Meraklijanje

Rád si říkám, že jsem profesionál "meraklije" , protože když si vybírám místo pro moře, volím první řadu k moři a zkrátka ostrovům a míru, které nabízejí. Rivanj a postavení Oliversy je zatím nejlepší, Nikdy jsem neviděl takový klid. Když sedíte na terase Oliverů, stejnou sekundu vypnete zbytek galaxie :) Majitelé jsou úžasní lidé a po tom, co jsme se rozhodli milovat to samé a podobné věci, jsme spolu strávili nějaký čas společně v příjemných rozhovorech o hudbě, komiksu, filmech ... a to vše s jemným pivem a pohlcováním atmosféry ostrova. Strávil jsem pár dní v Oliversum v září, jen čekám na první podzim na podzim a bylo to úžasné. Chci se sem vrátit znovu a znovu a znovu ...

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Rodiny s dětmi, Turisté bez aut, Romantickou dovolenou, Osoby s domácím zvířátkem,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Rijeka, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v Oliversum, August 2017
Kousek soukromého ráje

Dovedete si představit, euforický aktuální čas tam je místo pro odpočinek těla i duše, načerpat nové síly ..., kde jste láskyplně vyzdobený dům ve stínu starých olivovníků, krásné křišťálově čistým mořem, nebe naplněného s hvězdami jen pro sebe ... místo, kde pouze zvuk moře a cvrčků ruší ticho .... místo, kde jste nevadí čas ani hodinu ... Ve skutečnosti existuje takové místo ... Tolik Díky nádherné hostitelé, kteří jsou se spoustou lásky a úsilí upravit tento kus svého soukromého ráje, a rozhodla se o ni podělit s námi.

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Rodiny s dětmi, Turisté bez aut, Romantickou dovolenou, Osoby s domácím zvířátkem,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Forza Fiume!

Děkujeme, že vesmír, který poslal své vibrace na lidi jako vy všichni, kteří umožnil realizaci naší vize uniknout a vrátit se do sebe, a to i ve zlomku této pozemské pouti. Jsme rádi, že jste byli naši návštěvníci a staral se o všechny se stejnou pozorností k tomu, co nás zajímá. Děkuji!

Zobrazit všechny recenze
Tajana Radulić Inzerent od 2017
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,