Apartmány DeželićCres - Ostrovy

cena od Kč 32 / noc
Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
 • Moře: 100 m
 • Pláže: 100 m
 • Centrum: 200 m
 • Obchod: 200 m
 • Restaurace: 100 m
 • Doktor: 400 m
 • Lékarna: 300 m
 • Banka: 400 m
 • Pošta: 300 m
 • Čerpací stanice: 400 m
 • Autobusové nádraží: 400 m
 • Vlakové nádraží: 60 km
 • Letiště: 35 km
 • Marina: 200 m
 • Sportovní aktivity: 400 m
Typ pláže
Písčitá,
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Deželić
Hodnocení hostů
Velmi dobré 4/5
Hodnocení hostů na základě 4 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Čakovec, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+1, June 2024
Přivítání jako u příbuzných

S manželem jsme nebyli u moře roky. Auto nemáme, autobusem skoro nejezdím kvůli nevolnosti. Nemám ráda letní vedra a davy lidí. Přes doporučení jsme se dostali k panu Deželićovi a bylo to přesně to, co jsem si představoval! Hluboký stín, dobrá klimatizace v bytě, vše na dosah! Znamenalo to pro nás hodně, protože jsme byli bez vlastní dopravy. Pan Deželić nás přivítal naplněnou lednicí, protože věděl, že přijíždíme katamaránem, pouze s osobními zavazadly. Nedokážu popsat, jak moc to pro nás znamenalo, a později jsme viděli, že ani obchody nejsou pro denní zásoby příliš daleko. Můj manžel je fanouškem koupání, hned ho potěšila blízkost a výběr pláží. S panem Deželićem jsme hned našli spoustu společných generačních příběhů, i když naše výchovná práce se od jeho značně liší. Okamžitě jsme si rezervovali stejný byt na stejnou dobu příští rok. Mám pocit, že jsme našli dávno ztraceného příbuzného, od prvního setkání jsme v pravidelném kontaktu po celý rok. Poloha apartmánu a samotné město Cres jsou ideální pro cestovatele bez vlastní dopravy. Ke katamaránu je to doslova 5 minut pěšky!

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Noční život, Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Turisté bez aut, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Odpověď na komentář hosta Katica

Vážená paní Katica Stojko, jsem velmi rád, že jste byli Vy i Váš manžel v mém apartmánu naprosto spokojeni a strávili jste pohodovou dovolenou. V mém bytě jste vždy vítáni a já vám poskytnu vše, abyste strávili pobyt v naprosté spokojenosti. Váš Ivan Deželić Apartmány Deželić Cres, Melin I /2

Zagreb, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2+1, September 2023
Meditace v zeleni

Do tohoto bytu jsem se poprvé dostal v červnu 2014 zcela náhodou, na výletě do Mali Lošinj. To bylo naše první setkání s Cresem a byla to láska na první pohled s bytem a Cres samotným, která trvá již 10 let. Prvním příjemným překvapením byl sám pan Deželić. Veškerá předchozí komunikace probíhala on-line, odpovědi byly rychlé a konkrétní, očekával jsem, že na druhé straně je to velmi mladý člověk. Přivítání bylo vřelé, hned jsme se cítili příjemně. Majitel je diskrétní, ale vždy po ruce, pokud je něco potřeba. Pláž i centrum města jsou na dosah. Z bytu není vidět moře, ale vše je ve voňavé zeleni středomořských rostlin, které poskytují stín a ochranu před větrem. První pláž je doslova 110 kroků od apartmánu! Když jsme přijeli do Mali Lošinj, uvědomili jsme si další 2 velké výhody tohoto bytu - má zabezpečené parkovací místo a klimatizaci. A pračka přijde vhod při delším pobytu. Byt bych doporučila párům bez dětí, kteří mají rádi klid, ticho a samotu, přesto - je ke všemu dost blízko i na koupání a noční pobyty ve městě.

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Noční život, Lidé kteří hledají klid, Turisté bez aut, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Odpověď na komentář hosta Zrinka Stojko

Vážení hosté, velmi mě těší, že jste vy i váš manžel byli v mém bytě naprosto spokojeni. Jsem velmi vděčný, že se již 10 let pravidelně vracíte do mých apartmánů. Vždy udělám maximum, jako doposud, abyste pobyt strávili naprosto spokojeni. V mých bytech jste vždy vítáni. S pozdravem Ivan Deželić Apartmány Deželić Cres, Melin I č.2.

Zagreb, Andorra
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2+1, June 2024
Velmi příjemná atmosféra a hostitel

Z apartmánů Deželić vyzařuje vřelá domácká atmosféra a opravdu nechápu, jak má někdo odvahu psát negativní komentáře! Pan Deželić nabídl vše, co jsme potřebovali pro příjemnou letní dovolenou v obou apartmánech. Proto k němu už léta chodíme. Pokud se vyskytne závada, hostitel se ji pokusí co nejdříve opravit, samozřejmě pokud se nejedná o zásah vyšší moci. Navíc poloha apartmánu zaručuje klid a pohodu (co nejvíce již v sezóně) a blízkost moře a centra města. Absolutní doporučení!

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Odpovědět na komentář hosta

Vážený náš hoste, pane Dodo, jsem velmi rád, že jste prožil příjemnou 9denní dovolenou v mém apartmánu. Jste vždy vítáni v mých apartmánech S pozdravem Ivan Deželić Apartmány Deželić Cres, Melin I 2

Zobrazit všechny recenze
Ivan Deželić
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Italský,
Více informací o majiteli

Ivan Deželić Vysloužilý kapitán dálkové dopravy. Plul jako kapitán po všech mořích světa. Celý svůj pracovní život strávil na lodích. Od mého odchodu do důchodu pracujeme s hosty posledních 12 let. Nabízíme k pronájmu dva byty v našem rodinném domě, Melin I /2 Cres. Objekt se nachází pouhých 100 m od začátku pláže. Každý apartmán má vlastní vchod.

Inzerát Apartmány Deželić byl zobrazen 2478 krát od 23.05.2024.