Villa Iva GrubineImotski - Split a okolí

Podrobný popis

Komfortní prázdninový dům se nachází na velkém (4500 m2) pozemku v idylické krajině střední Dalmácie, nedaleko města Imotski, které je známé svými Červenými a Modrými jezery. Dům se skládá ze dvou samostatných bytových jednotek, které jsou moderně řešené a zařízené. Jedna jednotka se nachází v přízemí a sestává ze tří pokojů, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, WC a verandy. Druhá jednotka se nachází v podkroví se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou a velkou terasou. Nejnižší výška stropu horního patra je 200 cm v obývacím pokoji. Jsou propojeny vnějším schodištěm. Z terasy je výhled na město Imotski, které je známé svými Červenými a Modrými jezery. Na jižní straně domu je velký bazén, gril a dětské hřiště. Makarská riviéra je vzdálená 15 minut jízdy autem a Imotski je 5 km daleko. Grubine vám může nabídnout typickou dovolenou v Dalmácii. Tato oblast se nachází v blízkosti pobřeží Makarské riviéry, která je zdaleka nejoblíbenější v Dalmácii.

  • Kapacita: 10 persons
  • Podlahová plocha: 200 m2
  • Zahrada: 4500 m2
Další informace
Platba a podmínky
Platba probíhá bankovním převodem, nejlépe přes účet Revolut. 35 % z částky se platí po rezervaci, poté je rezervace považována za platnou. 35 % z částky se platí 60 dní před příjezdem. 30 % z částky se platí 30 dní před příjezdem.
Pobytová taxa je v ceně.
Storno podmínky
Hostům, kteří zruší rezervaci alespoň 30 dní před příjezdem, bude vrácena celková částka rezervace. Hostům, kteří zruší rezervaci mezi 14 a 30 dny před příjezdem, bude vráceno 35 % ze zaplacené částky. Hostům, kteří zruší rezervaci méně než 14 dní před příjezdem nebo se nedostaví v dohodnutý den příjezdu, nebudou peníze vráceny.
Vzdálenosti
  • Moře: 22 km
  • Restaurace: 15 km
  • Lékarna: 40 km
  • Pošta: 100 km
  • Autobusové nádraží: 100 km
  • Letiště: 100 km
Extra nabídka
Dvůr a okolí domu je krásně vyzdobeno trávníkem a zahradou, se spoustou zeleně a svíčkami. Nedílnou součástí nabídky je hřiště pro děti, místo pro grilování a posezení i místo pro zábavu.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Villa Iva Grubine
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Mirko Žužul
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,
Inzerát Villa Iva Grubine byl zobrazen 825 krát od 01.04.2023.