Apartmány DeveronHvar Zavala - Ostrovy

cena od Kč 42 / noc
Podrobný popis

Apartmány Deveron se nacházejí na jižní straně ostrova Hvar, v malém rybářském a turistickém městečku Zavala.Ostrov Hvar je také známý jako nejslunečnější chorvatský ostrov s až 2715 hodinami slunečního svitu ročně. Jeho jižní strana a město Zavala mají speciální mikroklima vhodné pro osoby s dýchacími potížemi (astma, alergie). Apartmány Deveron se nacházejí přímo u moře (cca 70m - první řada od moře). . Během nejteplejších dnů si můžete vychutnat stín borového lesa se zvukem větru a cvrlikáním cvrčků. Na zahradě je komín. Příroda a prostředí v Zavale, v apartmánech Deveron, jsou ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou zejména pro rodiny s dětmi, seniory, ale i pro hosty unavené každodenním městským hlukem a davy lidí. Apartmány Deveron jsou řešeny jako samostatné apartmány se samostatným vchodem. Každý apartmán má jednu nebo dvě ložnice, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a jídelní kout, koupelnu a WC, velkou terasu s výhledem na moře.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
V den odjezdu prosím opusťte APP do 10:00. V den příjezdu je APP zdarma od 14:00. Záloha za pobyt je 30% z celkové částky. Začátek a konec pobytu v hlavní sezóně je PÁTEK. Příjezd a odjezd mimo sezónu - po dohodě. Závěrečný úklid 20,0 eur -30,0 eur. Další osoba 10,0 - 20,0 eur / den. Rezervace se považuje za potvrzenou po uhrazení zálohy ve výši 30 %. Platba za rezervované ubytování se provádí první den příjezdu. Platba za byt je možná pouze v hotovosti.
Pobytová taxa je v ceně.
Storno podmínky
Částka zálohy se vrací pouze v případě zrušení rezervace alespoň 30 dní před příjezdem. V případě předčasného zrušení nebo nedostavení se hosta je zaplacená záloha zadržena. Změnu termínu příjezdu nebo pozdního příjezdu (po 21.00 h) je host povinen oznámit nám. V případě pozdního příjezdu z rezervovaného (následující den), nebo předčasného odjezdu, je host povinen uhradit částku za celou dobu rezervace. Doporučujeme vám uzavřít storno podmínky u vámi zvolené pojišťovny. Host je povinen nahlásit škodu, kterou způsobil, v případě poškození majetku. Host je povinen škodu nahradit. Nejsme povinni nést odpovědnost v případě krádeže, nehody nebo poškození majetku či osob, ani nést odpovědnost za škody způsobené hromem, rvačkami, požárem... Hostům doporučujeme pojistit si svůj majetek u pojišťovny. Domácí mazlíčci nejsou v apartmánech povoleni.
Vzdálenosti
 • Moře: 70 m
 • Pláže: 90 m
 • Centrum: 500 m
 • Obchod: 300 m
 • Restaurace: 400 m
 • Doktor: 7 km
 • Lékarna: 7 km
 • Banka: 7 km
 • Pošta: 7 km
 • Čerpací stanice: 7 km
 • Autobusové nádraží: 7 km
 • Marina: 500 m
 • Sportovní aktivity: 7 km
 • Diskotéka: 7 km
Typ pláže
Oblázková, Betonová, Skalnatá,
Extra nabídka
Jsou obklopeny borovým lesem, kde jsou pro vaši dovolenou připravena lehátka a houpací sítě. Hosté-vodáci mohou své lodě umístit až do 7m na soukromě označené kotviště, které se nachází 10m od břehu. Z nabídky doplňkových zařízení jsou v Zavala dvě restaurace, plážový bar, café bary, pizzerie a obchod. Zavala je ideální pro jogging nebo cyklistiku Na jižní straně ostrova Hvar, ve Sveta Nedjelja, se nachází sportovní centrum Cliffbase. Nedaleko pobřeží na jižní straně Hvaru se nachází ostrov Ščedro, místo pro jednodenní výlety. Mořský kanál mezi Hvarem a Šćedarem je díky svému mikroklimatu ideálním místem pro surfaře. Doporučujeme navštívit město Hvar, které je kulturní památkou, Staré město, jehož historie sahá až do roku 2000. pk (UNESCO)
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Deveron
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Alexandra Caric Inzerent od 2015
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Český, Slovenský, Polský, Ruský,
Více informací o majiteli

Vážení hosté, vítejte na ostrov Hvar, Apartments Deveron. Náš dům je ideálním místem pro rodiny s dětmi unavení z každodenního městského hluku a stresu hledají odpočinek a relaxaci. Věřím, že můžete také najít ideální místo pro dovolenou, jak o tom svědčí naši předkové dlouholetí Hosté, kteří přicházejí rok co rok vracet pravidelně. Pokuste se být uvijerite.