Apartmány Big SmileZagreb - Záhřeb a střední Chorvatsko

cena od Kč 36 / noc
Podrobný popis

Nachází se na samém dvorku Crnomerec, v klidném bytovém domě ve dvoře, jen pár kroků od veškeré základní občanské vybavenosti. Atraktivní lokalita v blízkosti hlavní městské ulice Ilice, v blízkosti hlavních nemocnic (Nemocnice svatého ducha, Tumorský institut, Vineyard Hospital), lékárny, supermarkety, banky, pošty, kavárny, přímá veřejná doprava a blízkost lesa vám poskytne lepší zážitek z pobytu v Záhřebu na vašich kratších nebo delších cestách a splnit všechny vaše potřeby. Naše apartmány jsou skvělou volbou pro mladé lidi i rodiny, podnikatele nebo menší skupiny. Nabízíme krátkodobé pobyty pro podnikatele, teambuilding a jsme schopni zajistit pronájem celého zařízení i cenově dostupnou denní přestávku. BIG SMILE apartmány jsou moderně vybaveny (LED TV, klimatizace, internet, Wi-Fi zdarma, pět přátelských, parkování zdarma, plně vybavená kuchyň, koupelna s ručníky a fénem). Součástí apartmánového komplexu je posilovna, která je k dispozici všem nadšencům fitness. Nabízíme také 30% slevu na všechny nápoje v naší moderní nově otevřené kavárně \ Caballero de Záhřeb \. Nabízíme speciální ceny za ubytování v apartmánech BIG SMILE po dobu veletrhů, různých obchodních a kulturních akcí pro všechny návštěvníky, vystavovatele a organizátory.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Naše apartmány čekají, až se stanou vaším domovem. Atraktivní lokalita na hlavní ulici, v blízkosti lesa, nemocnice, lékárna, banka, pošta, kavárna, restaurace, přímá veřejná doprava, supermarket, v tichém a čistém dvoře.
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
  • Centrum: 500 m
  • Obchod: 100 m
  • Restaurace: 100 m
  • Doktor: 200 m
  • Lékarna: 100 m
  • Banka: 100 m
  • Pošta: 100 m
  • Čerpací stanice: 100 m
  • Casino: 100 m
Extra nabídka
Součástí apartmánového komplexu je posilovna, která je k dispozici všem nadšencům fitness. Nabízíme také 30% slevu na všechny nápoje v naší moderní nově otevřené kavárně \ Caballero de Záhřeb \.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Big Smile
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Ajdin Eminović Inzerent od 2017
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,
Inzerát Apartmány Big Smile byl zobrazen 53454 krát od 11.04.2017.