Apartmány Laura 1Čiovo Slatine - Ostrovy

cena od Kč 30 / noc
Podrobný popis

Čiovo je mostem spojen s městem Trogir. Je to zelený ostrov je obklopen čistými vodami kdy dlouhé cyklistické a turistické stezky. Město Slatina je 9 km od Trogiru. Slatina je spojen s Trogir i Split autobusem a lodí. Dům se nachází přímo u moře s výhledem Split a 7 hrad a samozřejmě s výhledem na moře ze všech pokojů. Před domem je parkovací místo a oblázkové pláže, av našem dvorku sprchou. Naše apartmány s plně vybavenou kuchyní, klimatizací, satelitní TV a Wi-Fi. Apartmán A4-2. podlahové studio apartmán s extra pokojem a terasou. Apartmán A2-1. patře s vlastní kuchyní, koupelnou a balkonem. A4 × 1-1. patře jsou dvě double malý pokoj s jídelnou, s kuchyní, koupelna a malý balkon. A2 a A4 × 1 mají společný vchod a chodbu. Byt A6 zahrnuje A2 a A4 × 1 a celé první patro. V přízemí garsoniéra A5 × 1 s zvláštní místnosti. Vítejte na našich bytů a budeme rádi, vítám vás!

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
 • Moře: 10 m
 • Pláže: 10 m
 • Centrum: 900 m
 • Obchod: 900 m
 • Restaurace: 900 m
 • Doktor: 900 m
 • Lékarna: 3 km
 • Banka: 3 km
 • Pošta: 800 m
 • Čerpací stanice: 8 km
 • Autobusové nádraží: 600 m
 • Letiště: 11 km
 • Diskotéka: 8 km
Typ pláže
Oblázková,
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Laura 1
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 3 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Psary, Polsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4, July 2021
Velkolepý!

Skvělý majitel, milý, přátelský a ochotný. Doporučený apartmán s výhledem na moře. Klidné prostředí, skvělá pláž v celém městě. Tři restaurace na výběr a obchod. Můžete si dokonce vzít loď z přístavu poblíž Trogiru. Navštívili jsme několik míst v okolí Trogiru, ale Slatine má svou vlastní atmosféru, určitě se sem vrátíme. Zdravím z Polska kolem Oławy Edyty, Dareka a děvčat Joanny a Julie.

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou,
Recenze je přeložena z polský - Zobrazit originál
Győrujfalu, Maďarsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4, August 2016
Tím pravým místem pro hladký rekreačních objektů!

Pracuji v oblasti hygieny čistoty, takže pro mě není žádný kompromis. V tomto bytě jsem všechno ok našel, doporučujeme všem. Pohled z terasy je krásný ve východu k západu. Obrovský stůl a polstrované židle byly bezproblémové konverzace ve večerních hodinách na západ slunce! Čistota odpovídala maximální! Tato lůžka jsou pohodlné, jsou k dispozici příjemné polštáře snu. Lůžka a lůžkoviny byly čisté vůně! To bylo chlazení v mrazáku, je to ugyszint čistý bez zápachu. Okna jsou dobře uzavřené, plné palety. Je však zapotřebí vzduch. Lázeň čistota může být zcela splněny, jak se očekávalo. Čisté rohožka před sprše, splňuje množství horké vody, toaletní papír, bez zápachu zóně! Dobře fungující mozků! Dobrá ovladatelnost zařízení ve všech pokojích. Čištění nářadí na pomoc pro oběti, což je také bez poskvrny čisté! Wifi velkou pomocí pro oběti szerevezésben. V kuchyni je také vybaven dostatečnou, a to i pro příliš velký vaření! Majitel je příjemný a vstřícný a přátelský. Obec má širokou škálu možností, počínaje výlet, krásné horské oblasti, pěší výlety, plavby, cestování autobusem může být. ostrov Chiovo nabízí mnoho možností. Obchody Střední cena! V dopoledních hodinách, dveře byly pékautó! Vzhledem k čistotě balkonové dveře 2x Bohužel jsme šli skoro přes! Žádný čtyřhvězdičkový hotel! Ale to všechno pohodlí, podpora poskytnutá zařízený rekreační byt, jsme mohli. Mládežnické nespočet barů otevřených až do rána úsek umožňuje. Po pár kilometrů od Trogiru trhu vozy výletní je obrovský, palm-lemované promenádou, výletní lodě, mnoho příjemných restauracích jsou na dovolené. Úzké uličky jistě poradí trpělivost, pohon ze studny, je lepší, když pojedeme lodí Slatinéből Trigrad, takže ji můžeme pít! A nebuďte hledá pro parkování, ale my jsme jeli autobusem, který byl již pohodlně v obou barvou! Stručně řečeno, to je ono! S pozdravem Monika Takacs Turi :)

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou,
Recenze je přeložena z maďarský - Zobrazit originál
Gracanica, Bosna a Hercegovina
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2, July 2016
Mirza BiH

Hostitelé jsou přátelští, všechna chvála ... skvělým místem k odpočinku, čisté moře.

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid,
Recenze je přeložena z anglický - Zobrazit originál
Laura Tigandžin-Stanušić Inzerent od 2013
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Maďarský,
Inzerát Apartmány Laura 1 byl zobrazen 111099 krát od 26.03.2013.