Apartmány SunsetsSlano - Dubrovnik a okolí

cena od Kč 55 / noc
Podrobný popis

Plně vybavené apartmány dle nových podmínek kategorizace.Apartmány jsou moderně zařízené. Nachází se v klidné zátoce. Zařízení se nachází přímo u moře. Budova byla nově postavena v roce 2022. Do centra, které je vzdálené pouhé 4 kilometry, se dostanete autem, na kole, po dálnici nebo přes město Slađenovići.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Prosím, nečistěte svůj make-up ručníky, protože jej nelze z ručníku smýt, použijte k tomu určené prostředky a polštářky. Příjezd je do 14:00 hod. Odjezd je do 10:00 hod. Po potvrzení rezervace majitelem je nutné uhradit 20 % z celkové ceny na bankovní účet. Zbytek se platí v hotovosti nebo bankovním převodem v den příjezdu. Počáteční prostředky na mytí nádobí, oblečení, toaletní papír a pobytová taxa jsou zahrnuty v ceně ubytování. DOMOVNÍ ŘÁD: Pro zajištění příjemného pobytu a odstranění případných nedorozumění se prosím seznamte s domovním řádem. Při potvrzení rezervace se má za to, že jste s ní seznámen a souhlasíte s ní a že jí budete plně vyhovovat. 1. Pobyt v apartmánu začíná ve 14:00 hodin prvního dne pobytu a končí do 10:00 hodin.
Pobytová taxa je v ceně.
Storno podmínky
V případě zrušení rezervace více než měsíc před příjezdem bude záloha vrácena v plné výši po obdržení zrušení rezervace od zákazníka prostřednictvím e-mailu.
Vzdálenosti
 • Centrum: 3 km
 • Obchod: 3 km
 • Restaurace: 3 km
 • Doktor: 3 km
 • Lékarna: 3 km
 • Banka: 15 km
 • Pošta: 3 km
 • Čerpací stanice: 15 km
 • Autobusové nádraží: 500 m
 • Letiště: 55 km
 • Marina: 4 km
 • Sportovní aktivity: 3 km
Typ pláže
Betonová, Skalnatá,
Extra nabídka
Každý apartmán má v budově 2 lehátka a 1 slunečník. Parkoviště se nachází do 30 m. Pláž Kručica - 800 m, pláž Budima - 950 m, pláž Slađenovići - 1 km, pláž Smokvina - 2,4 km, pláž Grgurići - 2,6 km. Trsteno (arboretum) - 12 km, Mostar - 180 km, Međugorje - 80 km, ostrov Korčula - 80 km, Elafitské ostrovy (Koločep, Lopud, Šipan, Mljet) a Dubrovník jen 30 km daleko.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Sunsets
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 2 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Vukovar, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2+2, August 2023
Nejlepší

Skvělý byt, skvělí hostitelé, za každé doporučení.

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Gornji grad, Slovinsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2+2, July 2023
Krásná

Vše co potřebuješ. Dětské hračky. Do lednice dávají ovoce, víno, pivo, vodu. Osušky máte jak na pláž, tak na pláž, která stojí přede dveřmi vašeho lehátka a slunečníku. Má gril a vše, co k jeho přípravě potřebujete. Moře je křišťálově čisté a teplé. Moře je klidné a skvělé pro SUPing... Krásná příroda a nádherný západ slunce. Cena je skvělá, ale za všechno, co nabízejí, by to mohlo být dražší, protože to absolutně stojí za to. Děkuji za úžasnou přestávku.

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z slovinský - Zobrazit originál
Nikoleta Milić
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,
Inzerát Apartmány Sunsets byl zobrazen 5220 krát od 12.07.2023.