Prázdninový dům NavaliaPag Novalja - Ostrovy

cena od Kč 85 / noc
Podrobný popis

Jen 200 m od pláže, v klidné vesnici Potočnica je dům Navalia - ideální místo pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Pokud chcete davy města, jen 10 km odtud je Novalja a světově proslulá pláž Zrće, takže Potocnica je skvělým výchozím bodem pro hosty, kteří chtějí prozkoumat ostrov Pag. Dům je moderně zařízen a vybaven pro příjemnou dovolenou až pro 6 hostů. Skládá se ze 3 ložnic s manželskou postelí, každá s TV se satelitním příjmem, a hosté mají k dispozici 2 koupelny se sprchovým koutem, z nichž jedna je umístěna v centrální části a druhá v přízemí spolu s dětskou hernou. Kuchyň je plně vybavena pro přípravu jídel, v jídelně je barový stůl a židle. V obývacím pokoji je satelitní TV a místo pro vaši dovolenou a centrální prostor je plně klimatizovaný. Dům je pokryt signálem WiFi. V přízemí se nachází dětská herna s různými hrami, dětským kulečníkem, šipkami, stolním fotbalem a dalšími stolními hrami. Vedle herny je koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Dům má velkou a prostornou terasu s posezením a výhledem do středomořské zahrady. Hosté mají k dispozici zahrádku s grilem, kde mohou připravovat čerstvé pokrmy pro rodinu a přátele, doporučujeme jehněčí kotlety v rozmarýnové marinádě, které si můžete natrhat na zahradě. Z venkovního zázemí nabízí dům Navalia svým hostům stolní tenis, badminton, venkovní sprchu a 2 parkovací místa. Celková plocha domu je 85 m2, z toho 68 m2 připadá na centrální podlaží a 17 m2 na přízemí s hernou a koupelnou. Užijte si zahradu cca 120 m2. Nejbližší menší obchod se nachází v Jakišnici, což je 4 km daleko, zatímco větší obchody, rybí trh a trh se nacházejí v Novalji, která je vzdálená 10 km.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Check-in je možný od 16 hodin, check-out do 10 hodin. Pro potvrzení rezervace je vyžadována záloha ve výši 30 % a zbytek 15 dní před příjezdem.
Pobytová taxa je v ceně.
Storno podmínky
Do 30 dnů před příjezdem - refundace 100 % 29-15 dnů - refundace 70 % 14-10 dnů - refundace 50 % 9-0 dnů nebo nedostavení se - žádná refundace
Vzdálenosti
  • Moře: 200 m
  • Pláže: 200 m
  • Centrum: 10 km
  • Obchod: 10 km
  • Restaurace: 200 m
  • Doktor: 10 km
  • Lékarna: 10 km
  • Čerpací stanice: 10 km
  • Autobusové nádraží: 10 km
  • Diskotéka: 12 km
Typ pláže
Písčitá, Oblázková, Betonová, Skalnatá,
Extra nabídka
Možnost pronájmu člunu a dalších výletů za příplatek
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Prázdninový dům Navalia
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Anes Kovač
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,