Prázdninový dům Le KletMarija Gorica - Záhřeb a střední Chorvatsko

cena od Kč 60 / noc
Podrobný popis

Vítejte ve dvou plně vybavených domech k úniku od každodenního stresu a hodování v klidu a zeleni vesničky. Domy jsou vedle sebe, lze je tedy pronajmout jako celek i samostatně. Oba jsou zařízené v tradičním stylu Hrvatski Zagorje, dřevěné a cihlové - jsou kombinací moderního komfortu a přírodního prostředí, v bezprostřední blízkosti nejsou žádné sousedy. Každý dům má velkou verandu, vybavenou grilem a stolem pro společenský život, s výhledem na údolí Sutla. Panorama vám nabízí vychutnat si velkolepé západy slunce a pro další relaxaci je k dispozici masážní vana jacuzzi a IR sauna pro dva. Hlídané parkoviště až pro 6 vozidel.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Rezervace se provádí zaplacením zálohy ve výši 30%. Zbytek finančních prostředků se platí při příjezdu do zařízení. Čas příjezdu do zařízení: 16:00 hod. (možná domluva) Čas odjezdu: 10:00 hod. (možná domluva). V případě jakýchkoliv dalších potřeb vybavení objektu, které není uvedeno v seznamu, se prosím zeptejte před příjezdem.
Pobytová taxa je v ceně.
Doklad o potvrzení rezervace při rezervaci
Storno podmínky
Zrušení rezervace je možné do 30 dnů před datem příjezdu s vrácením zálohy.
Vzdálenosti
  • Centrum: 200 m
  • Obchod: 200 m
  • Restaurace: 300 m
  • Doktor: 200 m
  • Lékarna: 200 m
  • Pošta: 200 m
Extra nabídka
Z doplňkových zařízení v rámci zařízení můžeme vyzdvihnout: welcome drink a stůl, infrasaunu pro dva, masážní vanu Jacuzzi, altán pro socializaci s velkým krbem na rožně, atmosféru etno-vesnice a izolaci od civilizace.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Prázdninový dům Le Klet
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 5 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Eching, Německo
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2+2, May 2024
Pozdrav

Nedávno jsme zůstali v tomto krásném domě. Odpočinek pro duši i tělo. Velmi přátelský hostitel. Při první příležitosti přijedeme znovu.

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Dobrý den

Milá Ankice, děkujeme za zaslání. Jsem rád, že jste si to užili a odpočinuli si. Těším se na další setkání!

Zagreb, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A6+2, November 2023
Na jakoukoli dovolenou, kterou chcete!

Krásné domy s nádherným výhledem, které obsahují vše, co potřebujete pro dovolenou, ať už jste sami nebo ve dvojici nebo s celou společností. Je vidět, že jsou zdobené s láskou, každý detail je pečlivě vybrán tak, aby zapadl do celkového prostředí. Chatky mají vše, co potřebujete pro vícedenní dovolenou. Když jsme dorazili, vše bylo čisté a uklizené, hostitel nás přivítal zapáleným ohněm. Milino, celkový dojem předčí všechna moje očekávání. Nemůžu se dočkat, až budu mít příležitost znovu přijet do této krásné nemovitosti.

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou, Osoby s domácím zvířátkem,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Na jakoukoli dovolenou, kterou chcete!

Kristino, děkujeme za recenzi. Rád opět uvítám hosty, jako jste vy. Těším se na Vaši další návštěvu!

Čakovec, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2+2, October 2023
dík

Milá Vedrano, děkujeme za vaši pohostinnost a zapojení do našeho pobytu! Dům a okolí bylo přesně to, co jsme potřebovali. Pohodlí v přírodě, daleko od všeho, ale dostatečně blízko k obsahu. Brzy se uvidíme a děkujeme! Žac & Vedrana

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Zobrazit všechny recenze
Vedran Iveković Inzerent od 2016
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,
Více informací o majiteli

Pozdrav! Jmenuji se Vedran a během vašeho pobytu v domě LeKlet budu vaším hostitelem. Jsem vám k dispozici a doufám, že se vám bude líbit. Vítejte!

Inzerát Prázdninový dům Le Klet byl zobrazen 24847 krát od 30.07.2023.