Apartmány Kali OtrićUgljan Kali - Ostrovy

cena od Kč 34 / noc
Podrobný popis

Apartmán Otrić se nachází v Kali, největším místě na zadarských ostrovech. Křišťálově čisté moře a členité pobřeží jsou atributy Kalje, zatímco skryté zátoky a většinou skalnaté pláže nechávají každého hosta na výběr. V mírně kopcovitém zeleném vnitrozemí se zachovala středomořská krajina lesů, maquis, olivových hájů a suchých kamenných zdí. Historické jádro města je typicky dalmatské s úzkými uličkami a kamennými domy. Ekonomika je z velké části založena na rybolovu a mořské kultuře. Zajímavostí je, že v Kali sídlí jedna z nejsilnějších rybářských flotil na Jadranu. Kultivovaná gastronomická tradice založená na rybách připravovaných na různé způsoby s olivovým olejem a kořením. Zařízení se nachází 10 minut chůze od centra, kde si každý najde něco – od restaurací, cukráren, plážových barů až po dětské parky. Nutno zmínit i tradiční manifestace, z nichž nejznámější jsou Tunuara (Kuala Fisherman's Night), Kali Fish Festival a Streetball.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Povinná platba předem.
Pobytová taxa je v ceně.
Doklad o potvrzení rezervace při rezervaci
Storno podmínky
V případě zrušení rezervace má pronajímatel právo ponechat si zálohu a uhradit tak část nákladů na nerealizovanou rezervaci.
Vzdálenosti
  • Moře: 20 m
  • Pláže: 20 m
  • Centrum: 800 m
  • Obchod: 800 m
  • Restaurace: 500 m
  • Doktor: 800 m
  • Lékarna: 2 km
  • Banka: 2 km
  • Pošta: 800 m
  • Čerpací stanice: 2 km
Typ pláže
Oblázková, Betonová,
Extra nabídka
Kromě ubytování nabízíme také parkovací službu a venkovní gril.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Kali Otrić
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 2 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Berlin, Německo
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+2, September 2022
Malý kousek ráje

Toto ubytování bylo opravdu kouskem ráje. Pokud hledáte nejklidnější a nejkrásnější místo v Kali, je to ono! Skutečný, útulný a domácký pocit z ubytování, kde si můžete užívat pláž, procházky přírodou a krásu ostrovního života. Rodinné a přesto relaxační, určitě bych to doporučil. Lidija a její rodina jsou velmi vstřícní a vstřícní, právě díky jejich přátelské, vřelé a vstřícné komunikaci během procesu rezervace jsem si vybral toto ubytování a absolutně to stálo za to, jsou tu, aby vám pomohli ve všech vašich potřebách. 10 z 10 služeb i ubytování.

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Rodiny s dětmi, Turisté bez aut, Romantickou dovolenou, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z anglický - Zobrazit originál
Zagreb, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+2, August 2022
Vřelá doporučení!

Ideální pro všechny, kteří hledají klid a relaxaci!

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Turisté bez aut, Romantickou dovolenou, Osoby s domácím zvířátkem,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Lidija Marošević
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,
Více informací o majiteli

Jsem k dispozici pro všechny dotazy a informace!

Inzerát Apartmány Kali Otrić byl zobrazen 16587 krát od 19.04.2009.