Apartmán MarijanaIst - Ostrovy

cena od Kč 43 / noc
Podrobný popis

Byt je plně vybaven. Je to 50 m od moře a hlavní písečná pláž 300 m. Apartmán je pro 4 osoby, 55 m2, terasa 10 m2 s bočním výhledem na moře. V bytě je jedna dvoulůžková ložnice, kuchyň, obývací pokoj se dvěma lůžky, koupelna, terasa.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Pobytová taxa je zahrnuta v ceně. Platba zálohy je povinná. Čas příjezdu a odjezdu závisí na lodních a trajektových linkách (Jadrolinija - jízdní řád, Zadar - Ist, Mali Lošinj - Ist)
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
  • Moře: 50 m
  • Pláže: 300 m
  • Centrum: 300 m
  • Obchod: 300 m
  • Restaurace: 100 m
  • Doktor: 300 m
  • Pošta: 500 m
  • Marina: 100 m
  • Sportovní aktivity: 200 m
Typ pláže
Písčitá, Betonová,
Extra nabídka
Ostrov je rychle dosažitelný lodí - katamaránem nebo trajektem, který jezdí jednou denně ze Zadaru. Do Otok se také dostanete trajektem z Lošinje. Hostitel vás přivítá na ostrově.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmán Marijana
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 1 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Zagreb, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2+2, July 2016
Nebe na Zemi se nazývá východ

V bytě je čisté a uklizené, dobře uspořádané, nábytek je moderní a funkční. Terasu, kde jsme jedli téměř každé jídlo bylo fantastické - prostorný, ale dobře chráněné před sluncem a před větrem. Více je doslova 20 kroků (měřeno I !!). Betonová pláž, ne hluboký, ale přesto je ideální pro koupání. No, není tam žádný stín, ale to, co budete dělat, když se stín na 57 sekund doma?!? Pohled na plachetnice a jachty kotvící v zátoce je uklidňující. Místo je krásné, i když malé, není obec, je to malé město. Obchody jsou dobře zásobené, restaurací a kaváren mají celou řadu pro všechny chutě ... Tyto dva dny, když foukal vítr tlačil a tam byl Naseto své srdce ne koupel - první na kopci s krásným výhledem, a pak na pozoru, Panně Marii zdravotnictví a výhled odtud je ještě velkolepější. Mimochodem, kdo má rád klidnou dovolenou, bez davů, hluk, nepotřebuje kluby a noční život, stejně najde! A pokud jste právě pocit kultury, sousední Olibu mít festival divadla a hudby ...

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Turisté bez aut, Romantickou dovolenou,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Jadranka Ivin Inzerent od 2013
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,
Inzerát Apartmán Marijana byl zobrazen 39389 krát od 02.01.2014.