ChorvatskeUbytovani.cz podmínky použití

Internetové stránky www.chorvatskeubytovani.cz a všechny jeho podřízené domény (dále jen Stránky) jsou majetkem společnosti Do-bra d.o.o., Štefanićeva 5, 10000 Záhřeb, Chorvatská republika (dále jen: Vlastník webu). Jako uživatel stránek souhlasíte ustanovení Všeobecných Podmínky použití a oznámení zveřejněné na stránkách. Pokud nesouhlasíte s Všeobecnými podmínkami používání těchto stránek, žádáme vás, abyste je používali.

ChorvatskeUbytovani.cz obecná ustanovení Tato stránka není turistická agentura, která pronajímá ubytovacích zařízení jménem nebo na účet ubytovatele. Je spíše třeba použít jako on-line katalog ubytovacích zařízení na území Chorvatské republiky. To znamená, že účel stránek ChorvatskeUbytovani.cz je podporovat a propagovat apartmány, studia, pokoje, hotely, hostely, vily a tábory, stejně jako jiné typy zařízení, které nabízejí ubytování pro hosty, nebo které poskytují služby spojené s cestovním ruchem, sport, volný čas a relaxaci.

Osobní a nekomerční použití omezení Tyto stránky jsou určeny výhradně pro osobní a nekomerční použití uživateli. Nesmíte upravovat, kopírovat, distribuovat, zobrazovat, zveřejňovat nebo jiným způsobem přenášet nebo prodávat jakékoli informace, služby nebo produkty, publikované na stránkách bez předchozího souhlasu majitelů nebo inzerenty. Materiál zveřejněn na stránkách je chráněn autorským právem a jakékoliv neoprávněné použití může znamenat porušení ustanovení o autorském právu a souvisejících právech zákona (Úřední věstník, no. 167/03 a 79/07) a ostatní předpisy Chorvatské republiky .

V případě porušení některého z výše uvedených podmínek, vaše oprávnění používat stránky bude automaticky zrušeno a všechny stažené a vytištěné materiály musí být zničeny najednou.

Vlastnictví, práva a povinnosti Obsah stránek je majetkem společnosti Do-bra d.o.o. (majitel webu). Obsah, který není majetkem vlastníka stránek je použit se souhlasem jejího autora / vlastníka a musí být odstraněny ze Strany na žádost autorův / majitele.

Omezení odpovědnosti Informace zveřejněné na stránkách ChorvatskeUbytovani.cz je poskytována inzerentů a vlastník webu nenese materiálně nebo trestně odpovědný v případě, že informace o ubytování v soukromí, apartmány a / nebo pokoje není skutečně líčí skutečnou situaci. Na webových stránkách inzeruje pouze nabídky soukromých inzerentů na území Chorvatské republiky. Vlastník webu zříká jakékoliv odpovědnosti žádným způsobem spojen s používáním internetových stránek v rámci domény ChorvatskeUbytovani.cz, odpovědnost za jakékoliv činnosti uživatelů v souvislosti s používáním nebo zneužitím tohoto obsahu na stránkách, stejně jako za jakékoli škody na uživatele nebo třetí strany spojené s používáním nebo zneužitím obsahu ChorvatskeUbytovani.cz webu.

Změny těchto podmínek a další obchodní podmínky Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu výše uvedených podmínek používání stránek a jiných obchodních podmínek bez předchozího upozornění.

Do-bra d.o.o.
Štefanićeva 5
10 000 Záhřeb
Chorvatsko