Apartmány Milorad JuranŽivogošće - Split a okolí

cena od Kč 0 / noc
Podrobný popis

Apartmány Milorad Juran jsou plně a moderně vybavené apartmány se nacházejí v srdci Dalmácie, s krásným výhledem na Jaderské moře a ostrov Hvar. Nachází se v samém centru Živogošće, pouhých 18 km od Makarské, je ideálním místem pro vaši dovolenou. Příjemné hosty a středomořské prostředí vám učiní dovolenou nezapomenutelnou.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Způsob placení ubytování je hotovost, záloha ve výši 30% z celkové částky, ideální čas příjezdu po 12:00, čas odjezdu do 10:00.
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
 • Moře: 40 m
 • Pláže: 100 m
 • Centrum: 50 m
 • Obchod: 50 m
 • Restaurace: 30 m
 • Doktor: 18 km
 • Lékarna: 12 km
 • Banka: 12 km
 • Pošta: 2 km
 • Čerpací stanice: 12 km
 • Autobusové nádraží: 18 km
 • Vlakové nádraží: 75 km
 • Letiště: 100 km
 • Marina: 12 km
 • Sportovní aktivity: 18 km
 • Diskotéka: 100 m
 • Casino: 18 km
 • Národní park: 150 km
Typ pláže
Oblázková, Skalnatá,
Extra nabídka
Tradiční nápoj na uvítanou zahrnutý v ceně, možnost organizování výletů lodí, možnost uspořádání skupinových a individuálních výletů na nedaleké ostrovy, možnost transferu z letiště, možnost pronájmu automobilu.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Milorad Juran
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 2 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Živogošće, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v Studio+2, August 2019
Teplé doporučení

Tento rok jsme měli příležitost a na poslední chvíli jsme našli toto skvělé ubytování. Náš původní názor je, že jsme přišli na krásné místo, a až do konce zůstal názor tímto způsobem. Úžasní lidé, nádherné a uklizené ubytování, kde se cítíte jako doma, a ten názor jsme opravdu měli. Nádvoří s výhledem na moře - k nezaplacení. Při příjezdu a odjezdu jsme měli pomoc majitele, ona nesla naše věci. Všechno je velmi blízko - obchody, pekárny, kavárny, pláže. Ideální místo pro skutečnou dovolenou, zejména pro rodinu s malými dětmi. Chvála a vřelé doporučení, a pokud se někdy chystáme jít na tuto stranu moře, je to náš cíl.

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Teplé doporučení :-)

Drahý Johne, děkuji vám za upřímný a laskavý komentář a chvála. Jsme velmi rádi, že naši hosté, že jsme měli možnost se s vámi setkat a že jste si užili pobyt v našich apartmánech. Těšíme se, až se zase uvidíme. Mnoho pozdravů celé rodině z rodiny Juranů

Auckland, Nový Zéland
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A6, May 2012
Domov daleko od domova v Apartment Milorad Juran

Moje rodina a já jsme zůstali v apartmánu Milorad Juran na víc než jedné příležitosti. To je jako náš domov daleko od domova. Pokud je tato funkce jsme doporučil svým přátelům a když cestoval přes Chorvatsko také užil svůj čas v Živogošče a jejich pobyt v apartmánech. Pohostinnost je vynikající a je tak daleko od naší vlasti všechny naše potřeby byly postaráno. Nic není problém. Vše je v docházkové vzdálenosti, na pláži, supermarket, pekárna, zmrzlina salon. Sběrnice může být chycen v horní části silnice, pokud chcete opustit vesnici a cestovat do Makarské nebo sousedních měst. Chcete-li jet na turné, pak můžete mluvit Jure v apartmánech a on vám pomůže sjednat prohlídku přes hotelu a sem jezdí z nedalekého hotelu. Naše pobyty v apartmánu Milorad byly vždy vrcholem při cestování po Chorvatsku jen k uvedenému pohostinnost. Já bych Velmi doporučuji tyto byty

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Rodiny s dětmi, Turisté bez aut, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z anglický - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Home away from home v apartmánu Milorad Juran

Dobrý den, Heda, Váš dlouhý a podrobný přehled nás skutečně potěšil u Apartmani Milorad Juran. Jsme opravdu rádi, že víte, že jste si užili svůj pobyt v našem domě a že uvažujete o nové návštěvě v budoucnu. Být místem, kde máte pocit, že jste doma, nás velmi pyšní a jistě se těšíme, že vás znovu uvidíme. S přátelským pozdravem, Jure Apartmani Milorad Juran

Jure Juran Inzerent od 2013
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Německý, Italský, Francouzský, Český, Slovenský, Slovinský, Polský,
Více informací o majiteli

Dobrý den, vážení hosté. Jsem rád, že jste si vybrali náš byt pro pobyt na krásné pobřeží Jaderského moře a Makarské riviéře. Domnívám se, že to je ten správný čas, a že vám poskytne dovolenou strávený s námi být krásný a nezapomenutelný. Těším se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemný pobyt. Váš hostitel George :)