Apartmány IvaZadar - Zadar a okolí

cena od Kč 18.827 / noc
Podrobný popis

Apartmány Iva se nachází v mírně vyvýšené poloze v moderní vile druhá 5 km od Starého Města. Nabídka navíc k bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště, v dalších 2 apartmánech najdete stylové pokoje s klimatizací v každé z nich (3 Klima na osobu), obývací pokoj / kuchyň vybaveny stylu a LCD TV, prostorný terasu, kde si můžete odpočinout a vychutnat si pohled, moderní koupelnu se sprchovým koutem, atd Větší apartmány se skládají ze dvou ložnic, dvoulůžkem v jedné a lůžka pro 1 osobu, která sahá do postele pro 2 osoby v druhé ložnici. Pohovka v obývacím pokoji, je-li to nutné, se změnil na spaní pro 2 osoby. Kuchyň je vybavena vším potřebným pro pohodlný odpočinek: lednička, trouba, myčka nádobí (1 souprava) ... Studio je menší prostor 25m2, který se klene 2 nadzemní podlaží a je uzpůsoben ubytování pro 2 osoby. Skládá se z 1 ložnice s manželskou postelí v horním patře a kuchyň a koupelna na dně. Všechny apartmány jsou nově zrekonstruované.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Je-li rezervace povinen zaplatit zálohu ve výši 30% z celkové částky na číslo účtu IBAN nebo přes PayPal. Zbývající částka, kterou zaplatíte při check-in. Také poptávka a záloha ve výši 200EUR-a jako pojištění proti možným poškozením v bytě. Záloha vrácena při odjezdu, v den odjezdu. Také mějte na paměti, že se nacházejí ve vile s několika byty, a další hosté, a dodržovat domovní řád. Užívat byt jako když jste doma, ale se stejným respektem a úctou k ostatním nájemníkům. Kromě toho si můžete vychutnat svou dovolenou a bavte se! Děkuji! :)
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
  • Moře: 2 km
  • Pláže: 3 km
  • Centrum: 2 km
  • Obchod: 50 m
  • Autobusové nádraží: 4 km
  • Vlakové nádraží: 4 km
  • Letiště: 23 km
  • Marina: 2 km
  • Národní park: 25 km
Typ pláže
Písčitá, Oblázková, Betonová, Skalnatá,
Extra nabídka
Kromě soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi přístup jsou také nabízeny bezplatné používání pračky. Apartmány se nacházejí 5 min jízdy do historického centra města, a 6-7min autem na pláž. Dále nabízíme možnost pronájmu lodí s nebo bez kapitána a organizace cesty, stejně jako organizace soukromých transferů z / na letiště, autobusové nádraží a další s našimi kontakty v cestovní kanceláři, exkurze do Kornati, vodopády Krka a Plitvice mohou být také organizovány. Na rozdíl od Croatian, mluví plynně anglicky, jestli je něco, co můžeme pomoci, nebo pokud něco potřebovat, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat! :)
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Iva
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 2 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Zagreb, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v Apartmány Iva, June 2015
Skvělé!

Apartmány jsou dobře vybavené a dokonale čisté, a uspořádání bytu a umístění vytvořit příjemné a romantické prostředí. Všechny popisy a obrazy plně shodují v této reklamy. Friendly majitel vždy ochoten pomoci. Já osobně nemám námitky k ubytování a já doporučuji všem.

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Romantickou dovolenou, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Zagreb, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v Apartmány Iva, June 2015
:)

Hostitelé budou vítány! Děkuji za příjemnou rodinnou dovolenou!

Doporučuje se pro : Rodiny s dětmi, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Marko Ivandić Inzerent od 2015
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,