Apartmány AnaVir - Ostrovy

Podrobný popis

Moderní apartmány na západní straně ostrova Vir. Pohled na pohoří Velebit a Pag. Naše ulice má svou vlastní pláž.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Jako potvrzení rezervace je nutné zaplatit 30% z celkové ceny. Čas příjezdu od 14:00 hod. do 12:00 odjezdu. Je možné sjednat pozdější odjezd. Vzduch bude účtován poplatek € 5,00 / den.
Pobytová taxa není v ceně.
Vzdálenosti
 • Moře: 100 m
 • Pláže: 100 m
 • Centrum: 2 km
 • Obchod: 800 m
 • Restaurace: 800 m
 • Lékarna: 2 km
 • Pošta: 2 km
 • Autobusové nádraží: 1.5 km
 • Letiště: 35 km
 • Diskotéka: 2 km
 • Národní park: 60 km
Typ pláže
Oblázková,
Zobrazit mapu
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 4 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Gdč. Ptuj, Slovinsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2+1 August, 2018
Sladký, dovolená

Byt je velmi prostorný a funkční. K bytu patří také prostorná terasa. Velmi dobrá cena za velmi čistý a velmi čistý byt. Voda není pitná (jen mírně slaná), kterou nás hostitel předem varoval. Popis bytu jednoznačně odpovídal ve všech ohledech. Zvláště musím chválit našeho hosta Ana. Již při příjezdu nám ukázala všechno, vysvětlila nám a dala nám vědět, že je k dispozici, pokud potřebujeme něco. Panna Maria je nesmírně přátelská, užitečná a skvělá společnost. Stručně řečeno, týden prošel příliš rychle. 😁

Doporučuje se pro: Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou,
Recenze je přeložena z slovinský - Zobrazit originál
J.l Vir, Chorvatsko
Dobře (3/5) Ubytovali jsme v A4+1 July, 2018
Zpráva paní Ani

Popis zařízení odpovídá umístění na mapě obrázku. Byt je čistý, udržovaný, žádné ručníky, toaleta, kuchyňská tkanina. Hosteska na nízké úrovni nás odpojila od klimatu, lednice, kotle, pravděpodobně jsme jí nezaplatili 70 eur za noc. Voda není horká, to není dobré pro vaření, a ani jsme o tom nebyli informováni, zjistili jsme v kavárně, že jsme neotravili. Když jsme šli, pozdravil jsem majitele, uchopila ji za ruku, jako bychom jí neplatili spravedlivě. Dovolená, kterou plánujete po dobu půl roku a rezervujete vše, co uděláte, a pak vám chybí dáma za ty pěkné peníze.

Doporučuje se pro: Starší lidé,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Vaše hodnocení

Vážený pane, děkuji za vaše hodnocení. Je nám líto, že jsme nesplnili vaše očekávání. Co se týče vašich připomínek týkajících se úrovně služeb, musím vám odpovědět: - Naše ceny jsou transparentně uvedeny na portálu. Také je uvedeno všechno, co je v ceně. Platbou vaší rezervace a příjezdu do apartmánu jste přijali uvedenou cenu. - společnost NITKO nevyřadila z vás elektřinu, na ostrově Vir je registrováno přibližně 3 000 obyvatel, což je v nejvyšší sezóně 50 000 obyvatel - samozřejmě může dojít k přerušení dodávky elektřiny. Bohužel tu nemůžeme dělat nic - a malé vrabce vědí, že voda na Vir není pro pití. Všichni naši bývalí hosté (zahraniční i domácí) byli s touto skutečností obeznámeni. Pokud máte 5 minut na to, abyste se s hostitelem dozvěděli a promluvili, zjistíte to. Žádný z našich hostů nebyl doposud znečištěn virulencí. - Dobrá část těchto "pěkných peněz" bude muset být použita pro podrobné čištění a opravy bytů po pobytu hostů, kteří nerespektují ostatní nemovitosti

xyz Zagreb, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+1 July, 2016
Vynikající dovolená!

Byt je pěkně zařízený, čisté a uklizené, s krásnou terasou ve stínu. V blízkosti písečné pláže. Ostrov má k dispozici mnoho různých plážích. Všechny potřebné zařízení jsou v blízkosti. Užili jsme si. Teta Ana je vynikající hospodyně. Teta Ana díky za všechno!

Doporučuje se pro: Lidé kteří hledají klid, Rodiny s dětmi,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
děkuji

Vážený D., Děkuji za pěkné komentáře. Mít pěknou dovolenou v tomto roce. Těšíme se na re-příchod.

Zobrazit všechny recenze
Ana Pejaković Inzerent od 2012
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Německý,