Apartmány IlenkaUgljan - Ostrovy

Podrobný popis

ILENKA apartmány se nachází 10 m od moře. Funkční a moderní, vzdušné a světlé. Nezapomeňte, že letní akce koná na terase! Terasa naše apartmány jsou prostorné a dívá přímo do moře. Zahrada je využití všech hostů pro opalování na trávníku. Ze zahrady, přímý přístup na pláž. Beton a kamenitá pláž před domem, ve vzdálenosti 100 m oblázková pláž ideální pro děti. Každý apartmán má dvě ložnice, dvě koupelny, jídelna, kuchyň a obývací pokoj. Centrum města s obchody, restauracemi a kavárnami se nachází 200 metrů. Pohodlí, funkčnost a blízkosti všech služeb. Příroda, nekonečné modré moře a nebe, vůně levandule a chuť soli. Přijďte a přesvědčte se sami!

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Kontakt a rezervace e-mail. V červenci a srpnu ideální čas příjezdu a odjezdu je sobota do soboty jiných dojednaných podmínek. Advance 20% z pobytu.
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
 • Moře: 10 m
 • Pláže: 10 m
 • Centrum: 200 m
 • Obchod: 200 m
 • Restaurace: 200 m
 • Doktor: 200 m
 • Lékarna: 8 km
 • Banka: 8 km
 • Pošta: 200 m
 • Čerpací stanice: 8 km
 • Autobusové nádraží: 300 m
 • Letiště: 28 km
 • Marina: 5 km
 • Sportovní aktivity: 1 km
 • Diskotéka: 100 m
 • Národní park: 30 km
Typ pláže
Písčitá, Oblázková, Betonová, Skalnatá,
Extra nabídka
Parkování je zdarma. Lehátka na terasu a zahradu zdarma. Grilování na zahradě zdarma. Možnost pořádání výlety lodí individuálně i ve skupinách.
Zobrazit mapu
Hodnocení hostů
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
M.L. Selca, Slovinsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+1 July, 2017
Ilenka Apartmány Ugljan

Velmi příjemné strávit svoji dovolenou. Výborná lokalita, počasí, velmi příjemný majitel bytu. Na pláži se nachází jen pár kroků od terasa, ohniště, velké travnaté plochy kolem bytu. Ideální pro rodiny s dětmi (ve věku zábavní park v blízkosti). Musíme se vrátit. pozdravy Mitja

Doporučuje se pro: Lidé kteří hledají klid, Rodiny s dětmi,
Recenze je přeložena z slovinský - Zobrazit originál
Arne Wienhausen, Německo
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+1 July, 2017
Top dovolená

Byli jsme teď podruhé v tomto krásném místě v domě. Navzdory dlouhé cestě (1500 km) jsme se cítili bezprostředně po příjezdu doma. Skvělá poloha a pěkné pronajímatel jsou důvodem, proč jít do Ugljan pro nás. Dům je velmi dobře vybaven, můžete gril velmi dobře a vychutnat si pohled z terasy nebo balkonu k velkému zálivu. Můžeme jen doporučit dům. Malý tip pro všechny, kteří přijedou z Německa na A9. Krátce před hranici do Slovinska lze dobíjet velmi levné v St. Veit. Opuštění Vogau-Strass a pak odbočit vpravo směrem na St. Veit, městem a pak přijde ve středu pole volný čerpací stanice, kde je nafta o 35 haléřů levnější než na dálnici.

Doporučuje se pro: Rodiny s dětmi,
Recenze je přeložena z německý - Zobrazit originál
mskala Dolny Kubin, Slovensko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+1 July, 2016
Vynikající dovolená!

Naprosto úžasné - jsme rezervovali všechny byty v domě a byla to skvělá volba. Perfektní apartmány v ideální poloze - pláž u domu, další pláž s barem jen pár kroků od centra města ve vzdálenosti chůze. Hostitel byl velice příjemný a ochotný - od prvního e-mailu do poslední chvíle našeho pobytu. Těším se zase vrátit!

Doporučuje se pro: Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z anglický - Zobrazit originál
susjedi Maribor, Slovinsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+1 June, 2013
Výborná dovolená!

Více než velký, v tomto bytě - doma všechno bylo vynikající: základní a volitelné lokální (bytná a pronajímatel) servis, velmi přátelští lidé. Člověk se cítí jako doma. Prostě vše, člověk by měl být na dovolené, je na dosah ruky. Jsme přesvědčeni, že budeme znovu!

Doporučuje se pro: Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou, Osoby se zdravotním postižením, Osoby s domácím zvířátkem, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Ilenka Hrabrov Inzerent od 2013
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,
Více informací o majiteli

error_translate