Apartmány ElaSukošan - Zadar a okolí

Podrobný popis

Apartmány ELA se nachází ve městě Sukosan, 7 km od Zadaru. Vzdálenost od centra města 15 minut chůze od pláže a 2 minuty chůze. V blízkosti se nachází největší přístav jachet v Adriatic \ Marina Dalmacija \. Klidné prostředí a krásný výhled na moře, bude vaše dovolená mnohem příjemnější. Ve večerních hodinách si můžete zajít do Zadaru nebo Biogradu. Kapacita je pro 4 osoby (2 2).

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Booking Apartments Chcete-li si byt, kontaktujte nás na Mob. 385 91 558 72 53 nebo e-mail: nic. plátky @ gmail. com. Ve své zprávě, zadat požadovaná data a počet osob, u kterých byste chtěli rezervovat ubytování, Vám zašleme cenovou nabídku pro rezervaci. Poté, co jste přijal nabídku máte časový limit dvou pracovních dnů o zálohu ve výši 100 EUR výlučně v měně Euro. Je-li platba registrován Vám zašleme potvrzení rezervace. Asi 2 pracovních dnů je povinen zaznamenat platbu. zálohová platba činí 100 EUR. Osoby, které budou pobývají v bytě nesmí být vyšší, než je uvedeno v potvrzení rezervace.
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
Typ pláže
Písčitá, Oblázková,
Extra nabídka
Apartmány mají ložnici, obývací pokoj, kuchyň, koupelna, TV a klimatizace. Možnost využití grilu. Použití soukromé parkoviště. Možnost použití WLAN.
Zobrazit mapu
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Anita Režan
Mluvíme:
Chorvatský,
Více informací o majiteli

Kontakt: Anita sešívání, Adresa: Tratice 50, 23206 Sukošan Mob. 385 91 558 72 53 e-mail: nic. plátky @ gmail. com