Prázdninový dům ErikaHvar Stari Grad - Ostrovy

cena od Kč 60 / noc
Jejda, vypadá to, že ubytování už není k dispozici. Nebojte, na tyto případy jsme připraveni. Máme pro vás výhodnou nabídku podobného ubytování ve městě Hvar Stari Grad v kraji Ostrovy!
Podrobný popis

Tento krásný dalmatský zrekonstruovaný kamenný dům je vybaven vším, co potřebujete pro pohodlný pobyt. Nachází se v samém srdci centra města, jen pár minut od veškerého vybavení, včetně výborných restaurací, kaváren, supermarketů, lahůdek, trhů s rybami a zeleninou a dalších. Navzdory tomu, že se nachází v centru města, je vesmír ukryt před pohledem kolemjdoucí, takže máte plné soukromí. Dům se skládá ze 3 podlaží, s obývacím pokojem, kuchyní a dvorem s grilem. Otevřené schody vedou do prvního patra, kde je ložnice s manželskou postelí a koupelna. Ve druhém podlaží, které je obvykle upřednostňováno nejmladšími rodinnými příslušníky, je další ložnice se 2 samostatnými lůžky, která může být v případě potřeby propojena s jednou velkou. Nad tímto patrem je podkroví se dvěma samostatnými lůžky. K vybavení patří: bezdrátové připojení k internetu, TV v obývacím pokoji a ložnice, pračka a klimatizace. Na stejném místě třípokojový apartmán s terasou!

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Ideální doba příjezdu od 15.00 do 23.00 a odjezd do 10.00.
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
  • Moře: 100 m
  • Pláže: 500 m
  • Centrum: 100 m
  • Obchod: 100 m
  • Restaurace: 50 m
  • Doktor: 300 m
  • Lékarna: 300 m
  • Pošta: 200 m
  • Autobusové nádraží: 500 m
Typ pláže
Oblázková, Betonová, Skalnatá,
Extra nabídka
Stejně jako všechny ostatní domy v centru města, tento dům nemá vlastní parkoviště. K dispozici je možnost parkování u jednoho ze tří parkovacích míst v centru, pár minut pěšky, placení 11-15 eur za den nebo 8-10 kn za hodinu. Kromě zpoplatněných parkovacích míst jsou v blízkosti domu dvě místa, podél silnice, pokud najdete volné místo. V centru města je možnost pronájmu automobilů, motorů, lodí, jízdních kol a pořádání denních výletů na sousední ostrovy.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Prázdninový dům Erika
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Katarina Lučić-Lavčević Inzerent od 2016
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Italský,
Více informací o majiteli

Mladá žena velmi veselý člověk. Trávit svůj volný čas s rodinou, se dvěma krásnými dětmi a ženou. Vy milí hosté za všech okolností k dispozici. Přeji vám vřelé přivítání do svého bytu a nejkrásnější místo na ostrově Hvar!