Apartmány MarićSelce - Kvarner

Podrobný popis

Moderní byt ve starobylé kamenné se nachází v centru přímořského letoviska vchodu. Ve velmi atraktivní lokalitě, jen pár minut od moře, pláže, obchody, lékárna, ambulance, autobusového nádraží. Terasa k použití. Odpočinek ve stínu hroznů loze.Prema zájmu, panoramatický parkování vyhlídkové brodicom.Osiguranog. Příjemná procházka se rychle blíží do nedalekého města Crikvenica (3 km) nebo jezdit na kole. River City je 50 km.U náš dům můžete strávit Vánoce se svými blízkými, nebo k oslavám Nového roku. Buďte s námi ve všech čtyřech ročních obdobích. Nabízíme možnost u příležitosti výročí, narozeniny nebo jiné významné a šťastné události ve vašem životě. Doprovázet své účasti vztek během karnevalu. Prostě, pojď! Jsme na vás!

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Vklad € 100 €, 100 vklad. Zálohová platba do dvou dnů po dosažení dohody. majitel účtu. Kauce při příjezdu. Výpočet se provádí další na poslední den. V případě předčasného odjezdu, platí celý výhrady. Ideální čas příjezdu (sobota ve 14.00 hodin). Ideální čas odjezdu (sobota do 10.00).
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
 • Moře: 70 m
 • Pláže: 100 m
 • Centrum: 50 m
 • Obchod: 40 m
 • Restaurace: 60 m
 • Doktor: 80 m
 • Lékarna: 60 m
 • Banka: 60 m
 • Pošta: 60 m
 • Čerpací stanice: 2 km
 • Autobusové nádraží: 60 m
 • Vlakové nádraží: 500 km
 • Letiště: 25 km
 • Marina: 100 m
 • Sportovní aktivity: 400 m
 • Diskotéka: 600 m
 • Casino: 3 km
 • Národní park: 250 km
Typ pláže
Písčitá, Oblázková, Betonová, Skalnatá,
Extra nabídka
Nápoje dobrodošlice.Prema zájem, panoramatické vyhlídkové lodi. Stý návštěvník každé sezóně máme překvapení.
Zobrazit mapu
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 11 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Michal Třinec, Česká republika
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2+2 August, 2017
Perfektní

K Marijaně jezdíme s rodinkou pravidelně od roku 2012 a mohu vřele doporučit. Selce je krásné městečko s výbornou dopravní dostupností - jasná volba pro rodiny s dětmi, které nechtějí cestovat dlouho k Jadranu. Moře bylo vždy perfektní a počasí koncem června nebo srpna ukázkové. V posledních letech sice narostl počet turistů, tím pádem se zmenšilo volné místo na písečno-kamínkové pláži vzdálené cca 500m procházkou po hlavním korze, ale v 8-9h ráno si lze vybrat místo dle libosti. Apartmán je situován jen jednu ulici od centra. Hned za supermarketem a trhem s ovocem/zeleninou, pár metrů od lékárny, 3 pekáren, pošty, spousty restaurací a v sezóně na náměstí častých kulturních akcí. Velmi klidné místo a při tom je vše poblíž. Součástí apartmánu je dlažděné parkovací místo u domu ve stínu vinných keřů. Dva dolní apartmány jsou bezbariérové - ideální pro kočárky - od postele k moři vás nečeká ani jediný schod. Letos jsme poprve jeli s kamarády se stejně malými dětmi a objednali si tyto dva apartmány - v jednom si večer spolu hrály děti a na terase druhého relaxovali rodiče. Jedinou nevýhodu apartmánu vidím v absenci výhledu na moře nebo bližší pláži pro děti. Všechny jiné přednosti ale tuto zdánlivou absenci hravě překonají. Je zde klid, všude blízko, velmi osobní a vstřícný přístup majitelů s dokonalou čistotou a funkčností. I po 6letech od uvedení do provozu je vše jako nové. Pečlivá majitelka bydlí ve 2.poschodí a je stále dostupná, její srdečný otec denně dojíždí z vedlejší Crikvenice a je rovněž k dispozici, stará se o minizahrádku. Při ubytování delším než týden je jako bonus výlet lodičkou na ostrov Krk dle domluvy. Děkuji majitelům a těším se na další dovolenou!

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou, Osoby se zdravotním postižením,
Bozo beč, Rakousko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2+2 August, 2017
Skutečný Dovolená

v bytě všechno bylo nové, čisté a uklizené. Ubytování je výborná, vše potřebné bylo v blízkosti domu (obchod, pekárna, lékárna, atd.) Mnoho pěkný rodinný, máme dobré tipy, kde můžeme do města. S Mirko Máme jeden den udělal nezapomenutelnou jízdu jeho lodi. V neděli jsme dostali koláče, od Mirko manželky. Celkově vzato fantastickou dovolenou. Všechna chvála rodiny Marić. Pozdravy, a že tě vidím za rok!

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou, Osoby se zdravotním postižením, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Dexa Treviso, Itálie
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2+2 August, 2017
Greetings from Treviso

Ideální místo pro dovolenou v dokonalé atmosféře v rodině Maric. Všechna chvála za pohostinnost na čistotu a výbornou polohou! Moje rodina je tu pro Vás velmi rádi a máme v plánu přijet znovu. Všechna chvála pozdravy z Itálie. Rodina Stanković!

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Turisté bez aut, Osoby se zdravotním postižením, Osoby s domácím zvířátkem, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Yesenin!

Pokud jde o tým z Itálie. Říkal jste, že citát Čechov, ale mohlo by to být takhle. Děkuji za milá slova a my tě zase vidím. Marijana s rodinou

Zobrazit všechny recenze
Marijana Marić-Tonković Inzerent od 2011
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Italský,
Více informací o majiteli

Na obrázku moje matka a stý zákazníka. Překvapil jsme ho s dortem, který v létě, a on je nás zpátky fotografie. Můžete se stát jedním z nich! Každý host dostane s úsměvem s nadějí, že se budou cítit jako doma. O hosty se starají o celou rodinu, a to je důvod, proč jsme se snaží udělat dobrý dojem na nabídku, ale většina naší pohostinnosti.