Apartmán Nada VlahovPrvić - Ostrovy

Podrobný popis

Byt nebo patro má jednu ložnici s manželskou postelí, další pokoj se dvěma samostatnými lůžky v obývacím pokoji pohovku. Ze zařízení, máme klimatizaci, satelitní TV, myčka, pračka, DVD, wi fi neomezené připojení k internetu, kuchyň se sporákem, malou ledničkou a velké s mrazákem, kávovar, mikrovlnná trouba, kávovar, voda ... terase přibližně 4 metrů čtverečních má stůl a čtyři židle. Pokud jste již dříve byli v Sepurina, jsme blízko k velkému kostelu, 100 metrů od moře. V bytě se nachází 5 minut od centra, takže jste dost daleko, že nebude slyšet hluk z kaváren a přeplněné. Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat v obci Srima, kde jste parkoviště účtuje 20 £ na den. Pokud přijedete v Pule nebo Srima, máme vlastní loď přijít před tebou a přivedu vás na ostrov. Přijedete-li do Šibeniku, pravidelná linka hnací lodní 1 hodinu Sepurine, hnací zkrášlit průjezd lodí po krásné kanálu St. Anthony a ostrovů, které zdobí souostroví Šibeniku. Od vedení trvá 15 minut jízdy a dobrý dech 5min.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Žádáme Vás, aby složily určitou částku ve výši 20% z celkových nákladů. Děkuji za pochopení.
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
  • Moře: 50 m
  • Pláže: 50 m
  • Centrum: 80 m
  • Obchod: 100 m
  • Restaurace: 100 m
  • Doktor: 100 m
  • Pošta: 100 m
  • Diskotéka: 100 m
Typ pláže
Písčitá, Oblázková,
Extra nabídka
Šepurina je velmi dobře spojen s pevninou. Také pravidelné lodní linky, jezdí denně) od 0-24 hodin Taxi lodí. Taxi Loď jezdí všude tam, kde hledáte, Srima, Vodice ... že nemají žádné řádky navigace. Ve středu je starý kostel ze 17. století, v těsné blízkosti bytu se nachází kostel z 19. století. Nejsme ve středu, takže si můžete vychutnat ticho a zpěv cvrčků a ptáka. Ostrov má krásné muzeum všech novinek a modelů vynalezený Faust. Doposud jsme měli nejvíce návštěvníků, kteří přicházejí na ostrov strávit příjemné chvíle s rodinou. Noční život se odehrává ve Vodicích a po tu strávit, návrat do této krásné malý ráj - Sepurine - i nadále uvolněná.
Zobrazit mapu
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Nada Vlahov Inzerent od 2017
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Německý, Italský,
Více informací o majiteli

Doufáme, že budete spokojeni s naší pohostinností, klidu a míru na ostrově, si můžete vychutnat ve stínu s kávou, džus, internet, děti mají bezstarostné běží ulicí, hraní, nebo na pláži, auto je pryč :).