Apartmán Nada VlahovPrvić - Ostrovy

Podrobný popis

Byt nebo patro má jednu ložnici s manželskou postelí, další pokoj se dvěma samostatnými lůžky v obývacím pokoji pohovku. Ze zařízení, máme klimatizaci, satelitní TV, myčka, pračka, DVD, wi fi neomezené připojení k internetu, kuchyň se sporákem, malou ledničkou a velké s mrazákem, kávovar, mikrovlnná trouba, kávovar, voda ... terase přibližně 4 metrů čtverečních má stůl a čtyři židle. Pokud jste již dříve byli v Sepurina, jsme blízko k velkému kostelu, 100 metrů od moře. V bytě se nachází 5 minut od centra, takže jste dost daleko, že nebude slyšet hluk z kaváren a přeplněné. Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat v obci Srima, kde jste parkoviště účtuje 20 £ na den. Pokud přijedete v Pule nebo Srima, máme vlastní loď přijít před tebou a přivedu vás na ostrov. Přijedete-li do Šibeniku, pravidelná linka hnací lodní 1 hodinu Sepurine, hnací zkrášlit průjezd lodí po krásné kanálu St. Anthony a ostrovů, které zdobí souostroví Šibeniku. Od vedení trvá 15 minut jízdy a dobrý dech 5min.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Žádáme Vás, aby složily určitou částku ve výši 20% z celkových nákladů. Děkuji za pochopení.
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
  • Moře: 50 m
  • Pláže: 50 m
  • Centrum: 80 m
  • Obchod: 100 m
  • Restaurace: 100 m
  • Doktor: 100 m
  • Pošta: 100 m
  • Diskotéka: 100 m
Typ pláže
Písčitá, Oblázková,
Extra nabídka
Šepurina je velmi dobře spojen s pevninou. Také pravidelné lodní linky, jezdí denně) od 0-24 hodin Taxi lodí. Taxi Loď jezdí všude tam, kde hledáte, Srima, Vodice ... že nemají žádné řádky navigace. Ve středu je starý kostel ze 17. století, v těsné blízkosti bytu se nachází kostel z 19. století. Nejsme ve středu, takže si můžete vychutnat ticho a zpěv cvrčků a ptáka. Ostrov má krásné muzeum všech novinek a modelů vynalezený Faust. Doposud jsme měli nejvíce návštěvníků, kteří přicházejí na ostrov strávit příjemné chvíle s rodinou. Noční život se odehrává ve Vodicích a po tu strávit, návrat do této krásné malý ráj - Sepurine - i nadále uvolněná.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmán Nada Vlahov
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 1 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Anamarija Zagreb, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+1 September, 2019
Apartmán Vlahov - Prvic Sepurine

Začátkem září jsme byli v Prvic Sepurine týden, místo je doslova mírem duše. Byt rodiny Vlahov je skvělý, obsahuje absolutně vše, co potřebujete, je velmi uklizené a my jsme opravdu nadšení. Hostitelé jsou opravdu skvělí lidé a my jsme se opravdu cítili jako doma. Uvítali nás, dopravili nás na ostrov, přivezli všechna naše zavazadla do bytu. Pán s námi dokonce v následujících dnech cestoval ostrovem, tolik zajímavých příběhů, které nevím, jestli byste slyšeli az jakého turistického průvodce mnoho zajímavých věcí o ostrově. Skutečně skvělá domácí atmosféra. Ostrov je krásný, opravdu jsme si udělali pauzu od shonu města, protože neexistují žádná auta (ani to nepotřebujete) nebo nějaký městský shon. Doporučuji lidem, kteří opravdu chtějí strávit svou dovolenou pokojně. Můžete se projít po celém ostrově pěšky, navštívit muzeum Faust Vrančić v sousedním městě Prvić Luka a navštívit toto sousední místo. Existuje pravidelná lodní linka, takže můžete navštívit také Zlarin, Šibenik, Vodice. Několik míst na výběr, pláž, na které jsme většinu času trávili, je písčitá a oblázková, krásná, uklizená, pár minut chůze od apartmánů, děti si užily, obchod blízko, kavárna, několik restaurací, ceny slušné, vše ve všem jsme spokojeni a těšíme se, až se zase vrátíme!

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Turisté bez aut, Romantickou dovolenou, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Děkuji :)

Děkuji moc :) od ♥, ahoj k tobě a Bruno a rodině. Drago

Nada Vlahov Inzerent od 2017
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Německý, Italský,
Více informací o majiteli

Doufáme, že budete spokojeni s naší pohostinností, klidu a míru na ostrově, si můžete vychutnat ve stínu s kávou, džus, internet, děti mají bezstarostné běží ulicí, hraní, nebo na pláži, auto je pryč :).