Apartmány MileMurter - Ostrovy

cena od Kč 30 / noc
Podrobný popis

Apartmány MILE se nacházejí v přízemí s celkem 5 apartmány a každý apartmán má svůj samostatný vchod a samostatnou terasu. APARTMÁN 1 se skládá z kuchyně a obývacího pokoje, ložnice, koupelny a terasy 25 m2. Byt je klimatizovaný a plně vybavený. APARTMÁN 2 je studiový byt, plně vybavený, klimatizovaný, s terasou 10 m2. Možnost využití grilu. Parkování zdarma před domem. Blízkost pláže Slanica a centra, příjemné prostředí a naše pohostinnost, pozornost k detailům a vysoká úroveň hygieny jsou důvodem, proč se k nám naši pravidelní hosté každý rok vracejí. Dům je 7 minut chůze od pláže Slanica, 3 minuty chůze od pláže Luka, obchodů a lékáren a 7 minut chůze od centra Murteru. Murter je známý pro mnoho pláží jako Slanica, Čigrađa, Podvrrške, Podraduč, Kosirina a skryté zátoky.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Příjezd - 14:00 Podívejte se - 10:00 Výše zálohy je 30% z celkové částky.
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
 • Moře: 300 m
 • Pláže: 300 m
 • Centrum: 700 m
 • Obchod: 300 m
 • Restaurace: 100 m
 • Doktor: 300 m
 • Lékarna: 300 m
 • Pošta: 700 m
 • Čerpací stanice: 700 m
 • Autobusové nádraží: 700 m
 • Marina: 900 m
 • Sportovní aktivity: 300 m
 • Národní park: 10 km
Typ pláže
Písčitá, Oblázková, Skalnatá,
Extra nabídka
Murter je ostrov spojený s pevninou mostem a je vzdálen jen 3 hodiny autem od Záhřebu. V Murteru si můžete užít krásné pláže a gastronomickou nabídku nejlepších restaurací, pro snazší pohyb po ostrově si můžete pronajmout koloběžku nebo kolo a prozkoumat celý ostrov, také si můžete pronajmout loď a navštívit okolní ostrovy. Doporučujeme navštívit národní park Kornati (z Murteru je výletní loď - celodenní výlet) a národní park Krka.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Mile
Hodnocení hostů
Velmi dobré 4/5
Hodnocení hostů na základě 2 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Zagreb, Chorvatsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2, July 2020
Skvělá dovolená

Pěkně zařízený a udržovaný byt s krásnou terasou, kde bylo potěšením pít ranní kávu. Zaparkovali jsme hned vedle bytu a hostitelka nám dala použít gril, který je hned vedle bytu. Murter má krásné pláže, dobré promenády a skvělé restaurace (např. Fabro, Pizzeria Barbara). Byt je solidně vybaven a postele a matrace jsou zcela nové a velmi pohodlné na spaní. Chvála hostesce, je velmi laskavá a starostlivá a nenápadná. Trocha rad pro zlepšení služby: vyjměte televizor z nabídky, protože vás to jen vadí.

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Rodiny s dětmi, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Skrad, Chorvatsko
Tak tak (2/5) Ubytovali jsme v A2, July 2020
Negativní zkušenost

Nejprve se říká, že existuje wifi, neměli jsme celých 9 dní. Televize vůbec neměla signál. Máme obrázky, které dokážou oba. Večer jsme od nich neměli pokoj až do jedné hodiny v noci. Přišli jsme si odpočinout a neunavit se. V bytě jsme také narazili na pavučinu. Cena ubytování za jeden den je 50 €, tuto částku si nezaslouží, ale my jsme zaplatili tolik, kolik bylo požadováno. Přijatá faktura pouze za zálohu. Zbytek účtu jsme nedostali. Za všechno, co jsem napsal, mám důkaz na obrázcích.

Doporučuje se pro :
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Reakce pronajímatele na komentář Almy Zustoviće

Milý, je nám líto, že jste v našem bytě měli negativní zkušenost. První den po vašem příjezdu jsme si uvědomili, s jakým druhem profilu hostů jsme jednali, dokonce jsme navrhli, abychom vám našli jiné ubytování. Dům je zcela pokryt signálem Wi-Fi a k televizoru se připojujete prostřednictvím notebooku. V domě je 5 bytů, takže je možné, že někdo tekl vodou, osprchoval se, ale my to nepovažujeme za hluk. V našem zařízení není žádný hluk. Hosté, kteří přicházejí do našich apartmánů, přicházejí z důvodu možnosti pobytu na venkovní terase, vysoké úrovně hygieny, blízkosti pláží a centra. Zneužívali jste nás, kletili jste na 8 dní a když jsme odešli, ulevilo se nám. Poté, co jsme museli najmout profesionální službu čištění pohovky. Za cenu 50 EUR získáte plně vybavený apartmán s pobytovou taxou, parkování zdarma, Wi - Fi, klimatizaci, krásnou terasu 25 m2 a možnost využití grilu, což považujeme za velmi rozumnou cenu. Faktura byla zaslána na váš e-mail stejným způsobem jako při rezervaci před 2 měsíci. Takový profil hostů v našich apartmánech nechceme, ani bychom vám nikoho jako hosta nedoporučovali.

Ivana Rameša
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,
Více informací o majiteli

Komunikativní, společenský, milovník dobrého jídla a vína. Těším se, až tě uvidím!