Apartmány Villa BukvićMedulin - Istrie

cena od Kč 42 / noc
Podrobný popis

Krásně a velmi elegantně zařízené apartmány v Pjescana Uvala jen 300m od moře. Centrum Sandy Bay je také 300 metrů daleko, kde se nacházejí první restaurace. Každý apartmán má na našem pozemku jedno parkovací místo, které je oplocené. Fotografie bytů StudioA1, Studio A2 a Studio A3 jsou identické nebo identické, protože design bytů je natolik fyzicky zkonstruovaný, že všechny tři byty jsou naprosto stejné, pokud jde o vybavení a rozlohu. Studiové apartmány A1 a A2 se nacházejí na zahradní straně domu, zatímco Studio A3 směřuje do ulice. Mezi terasou a ulicí je pěkná část zahrady s bohatým trávníkem, takže je dostatečně oddělena od ulice.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Rezervace jsou přijímány písemně e-mailem. Záloha činí 30% z celkové částky pobytu. Ideální čas příjezdu je sobota po 14:00 a ideální čas odjezdu je 9:00. Za závěrečný úklid apartmánů účtujeme studiové byty 25 € a apartmán A1 35 €. Přijímáme zálohu 150 € za každý byt, který bude vrácen hostovi při odjezdu! Nabízíme možnost fakturace kreditními nebo Maestro kartami: Visa, Mastercard, Diners Club a Maestro.
Pobytová taxa není v ceně.
Storno podmínky
Vážení hosté, jste vítáni v naší domácnosti a za těchto neobvyklých okolností. Cestujte svědomitě. Upravili jsme naše storno podmínky podle vaší situace, takže můžete zrušit 7 dní před Vámi rezervovaným datem příjezdu se 100% platbou předem. Pokud zrušíte rezervaci do 7 dnů před příjezdem, ponecháme zálohu v plné výši. Tato stornovací politika je platná do vyhlášení konce pandemie.
Vzdálenosti
 • Moře: 300 m
 • Pláže: 300 m
 • Centrum: 300 m
 • Obchod: 400 m
 • Restaurace: 300 m
 • Doktor: 3 km
 • Lékarna: 1.5 km
 • Banka: 500 m
 • Pošta: 3 km
 • Čerpací stanice: 3 km
 • Autobusové nádraží: 6 km
 • Vlakové nádraží: 4 km
 • Letiště: 11 km
 • Marina: 500 m
 • Sportovní aktivity: 2 km
 • Diskotéka: 3 km
 • Casino: 2 km
 • Národní park: 15 km
Typ pláže
Písčitá, Oblázková, Skalnatá,
Extra nabídka
Nabízíme také využití našeho grilu a pavilonu po dohodě s hostitelem. Pokud je nutné prát, děláme tuto službu také za poplatek za prádlo. Internetové připojení přes W-LAN je zahrnuto v ceně bytu.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Villa Bukvić
Hodnocení hostů
Velmi dobré 4/5
Hodnocení hostů na základě 2 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Pécs, Maďarsko
Dobře (3/5) Ubytovali jsme v A3, July 2018
Navzdory mírnému zklamání to bylo vhodné.

Místo je čisté a uklizené v zahradě, pokoje jsou hezké, host vyhovuje všem požadavkům. Pomáhá ve všem. Byla to maličká věc, kterou jsem neměl rád. Při příjezdu byla vedle pokoje za pokoj vyčištěna další 25 EUR pro majitele, která nebyla zahrnuta v naší korespondenci a nikde v prospektu.

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Lidé kteří hledají klid,
Recenze je přeložena z maďarský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Naše velké zklamání

Takoví hosté, jako tito tři rodiny s panem Zsoltem Horvathem, mě nikdy nedovolili vstoupit do bytů, které jsem věděl, že se budou chovat. Vypustili mříže na mřížích, pili zahradní světlo, jak chtějí, a líbilo se jim (bez otázek), nechali v zahradě neupravené grilování, nechali také špinavý stůl, na kterém jedli v pavilonu vedle grilu, přičemž sazba klesla hasičem jen proto, odnesli to, mysleli si, že je to nějaká kamera, která by je dokázala vyrobit, ale odpadky ani nevěděly, jak to vyřešit, a tak to rozdělily. Na našem ceníku jsme všude zdůrazňovali, že je účtován závěrečný úklid a pokud tito hosté nevědí, jak komunikovat s hostitelem, protože vědí pouze maďarský jazyk, pak jejich problém. Tito takoví hosté se nacházejí všude, kteří nevědí, jak se chovají kulturně a kteří ukládají některé disciplíny na svůj režim a rytmus toho, jak se chováme. Nejprve byste se měli naučit základní a základní formy kultury a chování v cizí zemi, pak o něčem mluvit. Zachoval jsem e-mail pro pana Zsolta, kterého jsem neposílal na svou adresu, čekal jsem a je dobře, že jsem ho čekal, až přijde první. Byl bych rád, kdyby mohl číst můj komentář.

Wrocław, Polsko
Velmi dobré (4/5) Ubytovali jsme v A4+2, July 2017
komfortní bytový

V Pješčana Uvala strávil dva týdny s rodinou. Obec je tichý, má poměrně skalnaté a částečně oblázkové pláže, ale tam byly dny, kdy to bylo docela plno. Přístup na pláž trvalo asi 10 minut. V bytě bylo pohodlné a velmi dobře vybavené. Měl spoustu kosmických 2 ložnice, 2 terasy, kuchyň, koupelna, obývací pokoj a jídelní kout. V kuchyni je myčka, trouba, lednice, kávovar a rychlovarnou konvici, navíc veškeré vybavení potřebné pro přípravu jídel, to bylo velmi čisté. Celkově velmi dobré rekreační vzpomínky.

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z polský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
komfortní bytový

Děkuji moc k viditelné pozitivní komentáře! Rodina Bernadette bylo velmi správné, ale pro některé nedostatky, které byly na začátku pobytu došlo proto poprvé v Chorvatsku, takže by měly mít nějaký čas zvykat.

Vlado Bukvić Inzerent od 2011
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Německý,
Více informací o majiteli

Rodina osoba, ženatý, tři děti a šest vnoučat, důchodce. Životnost strávené v zahraničí, mluvit a psát německy velmi dobře a já používám angličtinu.