Apartmány TelbanMarina - Split a okolí

Podrobný popis

Naše rodina pronajala apartmány v Marini poblíž Trogiru již 15 let a po té době jsme uskutečnili tisíce přenocování. Každý z apartmánů obsahuje ložnici a kuchyň, balkon, bezdrátové připojení k internetu, klimatizace, TV, SAT, zabezpečené parkoviště .... Dům má také velkou terasu a venkovní gril. Apartmány se nacházejí 6min chůze od pláže a 3min od centra. Snažíme se, aby náš pobyt byl příjemnější v našich apartmánech.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Pro rezervaci zálohy je nutná částka 25% z celkové ceny
Pobytová taxa není v ceně.
Vzdálenosti
 • Moře: 100 m
 • Pláže: 200 m
 • Centrum: 100 m
 • Obchod: 100 m
 • Restaurace: 100 m
 • Doktor: 100 m
 • Lékarna: 100 m
 • Pošta: 100 m
 • Autobusové nádraží: 100 m
 • Letiště: 12 km
 • Marina: 200 m
 • Národní park: 60 km
Typ pláže
Oblázková,
Extra nabídka
Nabízíme také uvítací drink pro všechny hosty, stejně jako možnost polopenze. Pro všechny, kteří chtějí opravdu dovolenou na malém dalmatském místě a současně u Trogir, který je vzdálen pouhých 12 km, je Marina a naše apartmány ideální volbou.
Zobrazit mapu
Hodnocení hostů
Velmi dobré 4/5
Hodnocení hostů na základě 6 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Laura Budapest , Maďarsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v July, 2018
Super dovolenou

Za prvé: děkuji! Čtyři z nás byli na dovolené v Marina a nejlepší volbou pro výběr apartmánu Telban! Pokoj byl přesně jako obrázek, velmi čistý, pohodlný, dobře vybavený. Pokoj má malou kuchyň, velký pokoj s velkými postelemi, koupelnu a balkon. Na balkoně jsou židle, stůl a nádherný výhled na přístav Marina. Apartmány mají klimatizaci. Před domem je parkoviště a pod bytem je dobře vybavený supermarket. Sousedství je klidné a příjemné, samotné město je skutečný plážový klenot! Pláž je 10 až 15 minut chůze, je zde mnoho příjemných barů, restaurací a zmrzlinových salónků ve městě. V okolí je mnoho krásných měst a zajímavých míst: Trogir, Split, Šibenik ... Nejlepším na konec jsem odešel: náš host Slavica, který dělal vše pro to, abychom se cítili dobře. Drahý, srdečný, užitečný! Doporučuji Telbanovi každý byt!

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z maďarský - Zobrazit originál
Marina Novi Sad, Srbsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v August, 2018
Skvělá dovolená

Skoro jsem se vrátil z dovolené a musím říct, že já a moje rodina si užívaly každou chvíli strávenou v Marina. Byt je krásný, komfortní a čistý a hosteska je víc než přátelská osoba, která je připravena setkat se svým hostům po celou dobu a opravdu se těší na příjemnější dovolenou. Díky naší hospodyně nikdy nezapomeneme na pobyt v Marina. Důrazně doporučuji rodinám s malými dětmi a páry, kteří chtějí klidnou dovolenou.

Doporučuje se pro : Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Odpovědět na komentář

Draga Marina, děkuji moc pekně. A jsme obzvlášť potěšeni, že jsme byli našimi hosty a co jsme se s vámi setkali. Doufám, že to uvidíme znovu. Skvělé pozdravy! Slavica

Maja Osijek, Chorvatsko
Katastrofa (1/5) Ubytovali jsme v August, 2018
Těžké podvody!

Komentář bude časově náročný, udělal jsem svou práci, protože jsem nechtěl, aby se někdo stalo s námi v tomto bytě. Obrázek apartmánu, který jsme rezervovali na stránce nájemce (STUDIO APP pro 2 osoby), neodpovídá aktuálnímu stavu. Je mi líto, že nemohu dát fotky a můžete vidět, ale podívejte se na google, máte fotky a recenze tam a tento příběh určitě půjde na více instancí. Životní prostředí opuštěno. Velmi špinavý, obrovský pes na vás čeká u vchodu, který střílí vlasy po celém místě, podlahy plné vlasů, nečisté, špinavé prádlo, kuchyň a koupelna bez okna nebo větrání. Jedná se o doslova prostorově úsporný prostor a prostor na obrázku je zapomenut !!! Televizor nefunguje, je tam sousední půjčovna automobilu, který ho opraví po dobu půl hodiny, je tu obrázek, ale programy jsou pouze v němčině. Na mou otázku: "Co budeme dělat týdně v němčině?" Odpovídá: "tak najděte MTV a poslouchejte hudbu." K mému připomínku, že podlahy jsou špinavé, protože hledám lopatku, aby ji vyčistil, ona (Slavica) ji nenabízí, aby ji vyčistila, ale zeptá se mě, jestli chci vysavač, a tak ji mohu sát. Tak jsem jí zaplatil byt, šel na dovolenou a nasál ... Bylo by nejlepší, kdybych okamžitě poslal peníze, nemusel jsem přijít. Samozřejmě jsem odmítl a vysvětlil to paní, že obrazy bytu, který byl umístěn na stránku a za který jsem zaplatil 500 kn zálohy, není vůbec ten byt, v němž jsme, říká, že to jsou obrazy bytu přes ulici ??? Takže byt dámy je zrazen v černé, ne čisté, podvádět lidi a dělat ještě víc peněz. Zmíním se, že zde jsou zobrazeny pouze 3 apartmány a zatím je "dáma". Jsem rád, že jsem udělal všechno a zaznamenal. Jeden je obraz, a když se tam dostanete, čekáte na hrubou realitu. No, pláž je 10 minut chůze, čistá vědět. Na jižní straně je terasa, žádný deštník ani žádné oční stíny. Hledám slunečník a říká, že mám, ale nemáš co dělat. Tak jsem musel sednout a držet deštník v ruce.

Doporučuje se pro :
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Odpovědět na komentář

Vážená paní Majo, Je mi líto, že jste tak nespokojeni s pobytem v našem bytě. Půjčujeme již více než 20 let a my máme pravidelné hosty, kteří se každoročně vracejí, někteří již po 15. rok v řadě, doposud neměli problémy ani hosté neměli tak špatný názor. Naopak jsou s ubytováním v našich apartmánech víc než spokojeni a věří, že to, co dostávají, stojí za jejich peníze. 35 € / den daně stejně jako náklady na dvoulůžkový apartmán všichni ostatní hosté považují za dobrou příležitost, zvláště s klidným bytem s balkonem a klimatizací v ceně. Záloha, kterou jste zaplatili, odpovídá 2 nocím, které jste spali, a po které jste se rozhodli odejít, aby žádný podvod z naší strany neměl žádný projev. Chtěl bych se podívat na pár položek, které jste uvedli a objasnit. Fotografie, které uvedete, že neodpovídají aktuálním podmínkám, jsou důsledkem toho, že když jsme fotografovali apartmány, koupili jsme nové lůžko pro apartmán, ve kterém jste zůstali a nebyla montována tak, aby byt nebyl dokonce připraven na fotografii. Jak jsem měl aktivovat reklamu v bytě, vstupoval jsem do bytů znovu a znovu a později prostě zapomněli měnit. To je můj omyl, který byl opraven. Ostatní hosté byli s bytem víc spokojeni a nevadilo jim, že obrázky nejsou totožné. Obrovský pes, kterého zmíníte, je zlatý retrívr Floki, který maminka přijala po smrti svého otce a která je členem naší rodiny. Čistota bytu a celého domu nikdy nebyla zpochybňována nebo vyčítána za nic jiného, ​​zejména proto, že všechny věci jsou čisté a čisté každý den, kromě apartmánů, které hosty přivítají s čistými postelemi a novými postelemi. Náš dům je podlahový a požádali jsme o povolení k pronájmu části bytu a ne všechno, což je důvod, proč ne všechny nájemné, takže vaše obvinění z černé práce není pravdivé. Je mi velmi líto, že jste měli s našimi službami tak negativní dojem, jak se snažíme o naše hosty a snažíme se, aby zůstali v našich apartmánech co nejpříjemnější. V každé firmě je nespokojený host, respektujeme názory všech hostů a přijímáme všechny konstruktivní kritiky a snažíme se je změnit. Stálí hosté, kteří se nám každoročně vracejí, jsou naší odměnou a potvrzením, že děláme naši práci dobře, a je mi líto, že vy a nám nebyla dána příležitost nechat takov

Zobrazit všechny recenze
Slavica Telban
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,
Více informací o majiteli

Naše rodina má 15 let zkušeností v oblasti pronájmu bytů v Marina u Trogiru, a my jsme v této době za splnit několik tisíc nocí. Pro všechny, kteří chtějí dovolenou v malém městečku a zároveň u Trogiru, který je jen 12 km daleko, Marina a naše apartmány jsou ideální volbou. Každý apartmán má balkon, bezdrátové připojení k internetu, klimatizace, TV .... K domu patří prostorná terasa a venkovní gril a parkoviště. Otevřenost, pohostinnost, vstřícnost a zdvořilost jsou hlavní charakteristiky, které zdobíme a podporuje i skutečnost, že máme více rodin, které jsou opět na dovolené chtějí strávit v našich apartmánech a my se každý rok vrací.