Apartmány Villa ElizabetKrk Malinska - Ostrovy

cena od Kč 41 / noc
Podrobný popis

Villa Elizabeth jsou moderní a plně vybavené a nachází se 100 m od moře. Každý apartmán má výhled na celý Kvarner. Jsme se nacházejí v klidné části městečka Malinska a od centra 15 minut chůze od moře. Obchod je vzdálen 5 minut chůze. Terasy jsou zakryty a vybaveny. Gril se nachází v zahradě pod pergolou z kiwi a připravena pro každého hosta. Přijďte se podívat na krásy ostrova, který je předmětem zájmu a pro nadšence kola a potápěče. Náš byt River v ulicích Rijeky je 400 metrů od pláže, obchodů a 150 od restaurace 70m. Byt Írisz v Thermal v Maďarsku. 400m od Thermalbad a zábavního parku. Otevřeno po celý rok.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Při rezervaci zálohu ve výši 100 EUR, zatímco zbytek zaplatí v hotovosti na místě. S potvrzením Vám zašleme všechny potřebné informace pro platbu za rezervaci. Platba musí být provedena do 2 dnů. Turistická daň za den a osobu, registrace hostů, stejně jako daň z ceny bytu, stejně jako klimatizací a připojením na internet. Na topnou sezónu na den 5 €. Čas příjezdu 14 hodin a čas odjezdu ze 7-9 hodin. Pro rezervace kratší než 4 noci odečten od 25 € za úklid.
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
 • Moře: 100 m
 • Pláže: 100 m
 • Centrum: 700 m
 • Obchod: 200 m
 • Restaurace: 200 m
 • Doktor: 600 m
 • Lékarna: 700 m
 • Banka: 700 m
 • Pošta: 900 m
 • Čerpací stanice: 800 m
 • Autobusové nádraží: 600 m
 • Letiště: 17 km
 • Marina: 800 m
 • Sportovní aktivity: 200 m
 • Diskotéka: 600 m
Typ pláže
Oblázková, Betonová, Skalnatá,
Extra nabídka
Každý host, pokud je to nutné, jsou k dispozici s výběrem výletů, restaurace, výlety lodí a prohlídka zajímavých míst na ostrově Krk a životního prostředí.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Villa Elizabet
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 10 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Pécs, Maďarsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+2, August 2016
Skvělá rodinná dovolená

Byt, který byl krásnější v reálném životě, než na fotografiích. Pěkně zrekonstruovaný byt čeká nás nesmírně laskavý, milující hostitelů (díky hábitu láhev vína. Prostorná dispozice je dobré, více než přiměřené velikosti. Z terasy ... úžasný výhled ... a západy slunce byly krásné ... 5 osob ! moře je v blízkosti (podle mého názoru není 100m). to dopraví šli v rozvinutém pobřeží. paleta břehu v plavání byl skvělý. jsme měli skvělý v každém směru. Díky hostitelé laskavosti, mosolyukért. zajímavou památkou byl bohatý kiwi altán ve dvoře . Jedná se o největší byt v domě, celé patro. kuchyň je sofistikované, velmi dobře vybaven. Pět lidí byly dvě toalety je dobrá věc. Děkuji! doporučuji toto místo.

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Rodiny s dětmi,
Recenze je přeložena z maďarský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
díky

Děkuji našim hostům se. Jsme rádi, vítám vás zpět. Dejan a Vesna

Tübingen, Německo
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v Apartmány Villa Elizabet, May 2016
skvělé dům

Jsme zde často a my zase přijde! Obzvláště příjemné pro děti. Apartmány jsou skvělé, hostitelé jsou skvělé! Těšíme se na další setkání!

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Rodiny s dětmi,
Recenze je přeložena z anglický - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
děkuji

Vážený Eva, my jsme vždy rádi, když vás a vaše drahé děti cítit pohodlně zde. Jste vždy vítáni, a těšíme se na Letnice 2018th Do té doby, starat, Dejan a Vesna

Budapest, Maďarsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v Studio, July 2016
Příjemný, čistý klid

Cítili jsme vynikající. Příjemné prostředí, čistý byt, příjemní majitelé segitöképes. Děkuji a cítil, jak jsme se dobře je to tady zase příští rok odrazivosti. V blízkosti pláže, nákupních střediscích, ve středu je proto nezbytné pro perfektní dovolenou.

Doporučuje se pro : Aktivní dovolená, Noční život, Lidé kteří hledají klid, Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou,
Recenze je přeložena z maďarský - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Jste srdečně zváni k nám

Jsme rádi, že máme spokojené hosty, nás je důležité, aby se hosté cítili jako doma a rádi si pamatovat naší krásné Makarské. Jste srdečně zváni k nám. S pozdravem, Vesna a Dejan

Zobrazit všechny recenze
Vesna i Dejan Mladenovic Inzerent od 2013
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Německý, Francouzský, Maďarský,
Více informací o majiteli

Rodina, která pronajímá od roku 2013 Jsme Vám k dispozici pro hosty 01,03-31,10. Rodiny s dětmi, cyklisty, turisty a všechny ty, kteří hledají klid a pohodu ve stabilních prostředích vítáme.