Apartmány NadaHvar Ivan Dolac - Ostrovy

Podrobný popis

Dům má 5 velmi prostorové apartmá, velké terasy s přímým výhledem na moře, pouze 10 m od hotelu. Ivan Dolac je vesnice na jižním svahu ostrova. Je to zajímavé, protože z jeho pláží, zejména pro všechny, kteří chtějí klidnou dovolenou, daleko od městské vřavy. Díky největším počtem slunečných dní v Chorvatsku a na strmých svazích vinic jižní straně ostrova v této oblasti je odvozen z hroznů, které dělají nejlepší kvalitní vína. Kromě dobrého vína, Ivan Dolac vyniká svým okolím, plné aromatických bylin (rozmarýn, levandule) a další flóry středomořské klima. Se zbytkem ostrova je spojen tunelem (první 5 km) a na částečné izolaci a největším počtem slunečných hodin v Chorvatsku v této oblasti vyvinula speciální mikroklima. Otevřenost moře, orientace ke slunci, a komfortní ubytování a přátelské hostitele bude vaše dovolená pobyt v nejlepších vzpomínkách. Zvláštní pozvání k návštěvě nás amatéry - vzhledem k výjimečné povaze a jedinečný zážitek z pěší turistiku, cykloturistiku a tak dále Vítejte !!.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky

Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
  • Centrum: 100 m
  • Obchod: 100 m
  • Restaurace: 100 m
  • Doktor: 10 km
  • Lékarna: 10 km
  • Banka: 10 km
  • Pošta: 10 km
  • Čerpací stanice: 10 km
Typ pláže
Oblázková, Skalnatá,
Extra nabídka
Kromě ubytování - nabízíme možnost pořádání obědů / večeří s dalmatské menu a výhradně z místních produktů (olivový olej, víno, sherry, bylinek, zeleniny, atd.)
Zobrazit mapu
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 1 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
BAŠA AJDOVČINA, Slovinsko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+1 June, 2010
Všechno bylo fantastické!

Všechno bylo fantastické a opravdu pěkné. Byli jsme velmi spokojeni s bytem, který je obrovský a terasa je také skvělá. Všechny počítače jsou velmi přátelští a super, super. Pití kávy v dopoledních hodinách a sledovat moře, to je ta nejlepší věc, dýchání čerstvého vzduchu s vůní borovic děti :) mít prostor pro hraní a běží na velké terase. Nemám o sprostá slova, pro všechny z nich. Díky Sandra, jsem ráda, že jsem tě našel na ampartmanija!!

Doporučuje se pro : Lidé kteří hledají klid, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou,
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Sandra Vrankovic Inzerent od 2010
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický,