Apartmány LiantoDrašnice - Split a okolí

Podrobný popis

Objekt se nachází v krásném tichu, daleko od každodenního hluku, jen 3 minuty chůze od pláže a města. Drašnice známé pro své krásné oblázkové pláže a ideální místo k relaxaci. Jen hodinu od Splitu a nepatrně více než 2 hodiny jízdy od Dubrovníku, který je ideální pro výlety. Všechny apartmány jsou vybaveny moderním ortopetskim matrací a lůžkovin z nejjemnější egyptské bavlny. Všechny terasy výhled na moře.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky

Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
 • Moře: 300 m
 • Pláže: 300 m
 • Centrum: 200 m
 • Obchod: 100 m
 • Restaurace: 100 m
 • Doktor: 10 km
 • Lékarna: 4 km
 • Banka: 10 km
 • Pošta: 100 m
 • Čerpací stanice: 3 km
 • Autobusové nádraží: 12 km
 • Vlakové nádraží: 75 km
 • Letiště: 100 km
 • Marina: 15 km
 • Sportovní aktivity: 12 km
 • Diskotéka: 2 km
 • Casino: 12 km
 • Národní park: 3 km
Typ pláže
Oblázková, Betonová, Skalnatá,
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Lianto
Hodnocení hostů
Výborné! 5/5
Hodnocení hostů na základě 4 recenzi
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Tatyana Moscow, Rusko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A4+1 June, 2013
Zbytek Drašnice

Šli jsme do Chorvatska podruhé a vybral si byt na dlouhou dobu, věděli jsme přesně, co chceme, na Makarské riviéře. Zvolte Drašnice Apartmán Lianto. A nebudete litovat. Linda a Theo byli velmi přívětiví. Udělali vše, aby náš pobyt byl dobrý. Apartmány jsou prostorné, s dvěma koupelnami. Nábytek je nový, zrekonstruovaný ve velkém stylu. Město je malé, tam je spousta zeleně, klidná a tichá, velmi čisté moře. 10 minut jízdy od města Makarska. Doporučení všichni.

Doporučuje se pro :
Recenze je přeložena z chorvatský - Zobrazit originál
Iva a Láďa Jablonné v Podještědí, Česká republika
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v Studio September, 2012
Pro turisty z Čech

Milá Lindo a Teo, byli jsme u vás na návštěvě a můžeme všem doporučit váš apartmán. Máte to u vás moc pěkné, luxusní s moderním vybavením. Každý pokoj má své soukromí, terasu a nádherný výhled na moře. Můžeme všem turistům z česka doporučit tuto klidnou vesničku Drašnici, je to ubytování pro ty, kdo hledá klid a ne rušné večery, kde se bavíte až do rána. Linda a Teo jsou moc milí a přátelští, opravdu vám u nich nebude nic chybět. Přejeme vám hodně spokojených hostů.

Doporučuje se pro :
Odpověď vlastniku
Vážení Iva

Díky moc za hezká slova! Všechno nejlepší ... a Linda Teo

Oksana Brest, Bělorusko
Výborné! (5/5) Ubytovali jsme v A2+2 June, 2012
Naše dovolená v Chorvatsku.

Náš pár s 16 let starým synem, bydlel v bytě Lianto od 11.06.2012 do 24.06.2012. Máme za sebou dovolenou v Chorvatsku není poprvé, ale tentokrát to se změnilo opravdu nezapomenutelnou dovolenou. Krásný vesnička Drašnice umožňuje být sám s přírodou a vychutnat si nádherný výhled na moře a hory. Čistý vzduch, křišťálově čisté moře, ticho přerušované jen ptačí zpěv a zvuk zvonu na malém kostele, pár krásné oblázkové pláže s velmi pohodlné spodní části je ideální pro rodiny s dětmi nebo romantické ustoupit. Každý den jsme měli jídlo na terase, poslouchat zpěv ptáků a obdivoval inspirativní výhled na moře. Ve večerních hodinách jsme obdivovali západ slunce na pláži na samotě. Za dva týdny jsme viděli delfíny 3 krát v těsné blízkosti břehu mořském! Bylo to skvělé! Je úžasné se potápět s maskou. Voda je neobvykle transparentní, skutečně může být viděn mořského dna v detailu (ryby, krabi a dokonce i chobotnice!).Obec má dokonce i přírodní zdroj čisté vody. Drašnice je místo s krásným prostředím. Prostorné apartmány jsou dobře vybavené, zcela nový, velmi zajímavý design. Majitelé jsou kreativní a pohostinní lidé! Jaké krásné dřevěné podlahy!Kuchyň je vybavena veškerým potřebným zařízením. Pohodlí a čistotu. Přes teplo, to bylo pohodlné, klimatizace fungovala perfektně. Nicméně hlavní výhodou je, že majitelé domů. Theo a Linda se nám ne jako zákazníky, ale i váženými hosty. Byli jsme pozváni na nezapomenutelný večer s tradičními pokrmy chorvatské, víno, brandy a olivovým olejem. A co Linda vaření! Nemohu zapomenout na své mistrovské dílo - koláč "Anna Pavlova". Byli jsme pozváni znovu a znovu. Oni jsou neuvěřitelně otevřený, přátelský a citliví lidé. Jsme rádi, že se s nimi setkat. Doufáme, že se uvidíme znovu příští rok. Těšíme se na to!

Doporučuje se pro : Starší lidé, Rodiny s dětmi, Romantickou dovolenou, Pamětihodnosti,
Recenze je přeložena z anglický - Zobrazit originál
Odpověď vlastniku
Milý rodinný Manaichuk!

Jsme dotkl vaše připomínky a radost byla na nás, abychom učinili vaše dovolená nezapomenutelné jedna! Bylo to skvělé setkání s Vámi a doufám, že tě zase vidím nějaký čas!

Zobrazit všechny recenze
Linda Šulenta Inzerent od 2012
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Italský,