Apartmány Villa MeriČiovo Okrug Gornji - Ostrovy

Podrobný popis

Náš dům se nachází na ostrově Čiovo, 10 minut jízdy od centra Trogiru a jen 15 minut jízdy od nejbližšího letiště. Dům se nachází na jižní straně ostrova Čiovo, a tam je malé místo a teplé zátoce, která je ve vzdálenosti 30 metrů od domu. V blízkosti domu, ve vzdálenosti 50 metrů, se nachází parkoviště. Na 200 metrech je první obchod a restaurace. Dům se skládá ze tří pater. Na každém z těchto tří je jeden apartmán. Nejmenší, Kyara apartmán je vhodný pro tři osoby. Byt Petra Kapacita je 4 2, zatímco bytu Ivana kapacita 4 osoby. Všechny tři apartmány mají nádherný výhled na moře. Půda zabraná plocha zahrady, ve které rostou citrony a mandarinky, veranda s kamenem, velké, krbem a bazénem a moderně zařízený sluneční terasou kolem něj. Bazén je osvětlen v noci a jeho použití je zejména nabitá.

Ubytovací jednotky
Další informace
Platba a podmínky
Platba se provádí ve dvou částech. První část výplaty výhrady, což je 30% z celkové částky na náš účet, který budeme uvádět v soukromé korespondenci. Druhá část se provádí prostřednictvím zaplacení zbývající částky na náš účet při příjezdu. Ideální čas příjezdu je po 14:00. Ideální čas odjezdu do 10:00.
Pobytová taxa je v ceně.
Vzdálenosti
  • Moře: 30 m
  • Pláže: 30 m
  • Obchod: 200 m
  • Restaurace: 200 m
Typ pláže
Oblázková, Betonová, Skalnatá,
Extra nabídka
Použití klimatizačního zařízení není účtován ani používat zahradní krb na grilování nebo péct. Všichni naši hosté jsou vítáni s vřelé přivítání v podobě čerstvých místních ovoce a welcome drinků a nechal je čekat na pozitivní překvapení pro nás ne zapomenout.
Zobrazit mapu
Zajímavá místa v okolí Apartmány Villa Meri
Pobývali jste tu?
Napište recenzi!
Petra Radan Inzerent od 2017
Mluvíme:
Chorvatský, Anglický, Německý, Italský,